2410
2553
عنوان

خونریزی بعد از کورتاژ تا چند روز طبیعیه؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 186323 بازدید | 103 پست
سلام من می‌خوام تو هفته بیست کورتاژ کنم سخته؟ درد داشت؟ بی حسی میزنن؟

نه 

اصلا نمیفهمی

چون یه بیهوشی خیلی کم میدن

بعد از کورتاژ خیلی راحتی اتفاقا 

نه دردی نه چیزی

فقط خونریزی داری مثل پریودی که روزای اول زیاده بعدش تبدیل میشه به لکه بینی که ممکنه تا ۴۰ روز طول بکشه و طبیعیه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بله انجام دادم

سال ۹۰

بچه اول بود

به دلیل قطع ضربان قلب جنین 

تو هفته ۱۴ ام بودم 

البته من تو خونه به دستور پزشک قرص استفاده کردم برا سقط 

افتادم به خونریزی شدید

خودم جنین رو که سقط شد دیدم

ولی چون جفت دفع نشده بود ونریزی شدید داشتم

رفتم تو حالت شوک 

بردنم بیمارستان 

به خاطر خونریزی شدید سریع بردنم اتاق عمل و کورتاژ کردن

بعداز گورتاژ دیگه اون خونریزی و ادن درد رو نداشتم

خیلی بهتر بودم

به نظرم برا سقط کورتاژ بهترین راهه تا سقطی که خودت انجام میدی 

2456
بله انجام دادم سال ۹۰ بچه اول بود به دلیل قطع ضربان قلب جنین  تو هفته ۱۴ ام بودم  الب ...

من هفته بیستم هستم و بچه اولمه خودم عمدی می‌خوام سقط کنم ولی میترسم بعداً ناباروری بیاره :( از طرفی چون ناخواسته بوده واقعاً نمیتونم تحملش کنم آمادگیشو ندارم بین زمین و زمان گیر کردم که چه کنم 

سلام نارسیس جان کجائی خانم مرسی از جوابت واقعا تا 40 روز طبیعیه؟ آخه دوستم میگفت 7 یا 8 روز 2 هفته ...

اره من یه هفته خونریزی کم داشتم بعدش یهو زیاد شد نگو پریود شدم....کلا ۲۰ روزی درگیر بودم

من هفته بیستم هستم و بچه اولمه خودم عمدی می‌خوام سقط کنم ولی میترسم بعداً ناباروری بیاره :( از طرفی ...

هفته بیست جنین دیگه روح داره خواهش میکنم اینکار رو نکن 

استَغفروا ربَّکم اِنَّه کانَ غَفّاراً یرسِلِ السَّماءَ علیکُم مِدراراً ویمدِدکُم بِاَموال وبنین وَیجعَل لَکُم جَنّاتٍ ویجعَل لکم اَنهاراً؛ از پروردگار خود آمرزش بخواهید که او بسیار آمرزنده است؛ تا باران های مفید و پر برکت را از آسمان بر شما پیوسته دارد و شما را با مال بسیار و فرزندان متعدّد یاری رساند و باغ های خرّم و نهرهای جاری به شما عطا فرماید. (نوح، 10- 12) 
من هفته بیستم هستم و بچه اولمه خودم عمدی می‌خوام سقط کنم ولی میترسم بعداً ناباروری بیاره :( از طرفی ...

قتل عمد بچه ته. مثل زنده به گور کردن عصر جاهلیت. خیلی باهاش مشکل داری بدنیا بیارش و بسپارش دست یه آدم خوب که ارزش اون بچه رو میفهمه. البته اگه بعد دیدنش تونستی ازش دل بکنی. 

2714
قتل عمد بچه ته. مثل زنده به گور کردن عصر جاهلیت. خیلی باهاش مشکل داری بدنیا بیارش و بسپارش دست یه آد ...

اونکه سخت تره ، با خودش مشکل ندارم که ، شرایطم اصلأ خوب نیست، ماه اول عروسی باردار شدم، خودم افسردگی داشتم با باردار شدن بدتر شدم یک لحظه آرامش ندارم از طرفی از بچه دختر میترسیدم که دختر شد، نه طرف خانواده خودم دختر دوست دارن نه شوهرم، اصلاً حوصله بچه داری ندارم، درسم نصفه نیمه مونده 😞😞😞

اونکه سخت تره ، با خودش مشکل ندارم که ، شرایطم اصلأ خوب نیست، ماه اول عروسی باردار شدم، خودم افسردگی ...

وای چه خونواده بی فکری دارین

کاش مال من بود حتی اگه ناخواسته باردار میبودم هم باز روی چشام نگهش میداشتم

توجه 🌺 توجه🌺🤗🤗من یک عدد بانو از تبریز قصد اهدای تخمک دارم،فروش نه ها فقط اهدا🙅 و همچنین میخوام رحم اجاره بدمالبته بدون دریافت وجه فقط بخاطر خدا و خودم و صد البته بگم که خودم بچه ندارم و بیماری هم ندارم علت بچه نداشتن هم از طرف همسرم هس، اگه دکترتون شرایطش این بود که اهدا کننده بدون بچه هم قبول کنه من در خدمت شما دوستان هستم با کمال میل😘                                                                     تاریخ تیکرم هم تموم شد خدا یه بچه بهم نداد😢دعا کنید خدا به من بنده گنهکارش هم نگاه کنه😥چی میشه خدا به داد چشم های گریونم برسه                                              خدایا منو دریاب ✋لطفا بایست و به منم نیم نگاهی بیانداز                    عزیزان نی نی سایتی لطفا دعام کنید تازه متوجه شدم سیروز کبدی دارم(اردیبهشت ۹۹) الان دیگه علاوه بر اینکه خودم نمیتونم بچه دار بشم به دیگران نیز نمیتونم کمک کنم تا به آرزوی پدرومادر شدن برسند.خدایا حکمت کارت چیست؟هدفم رو از زندگی کردن گم کردم خدایا ...‌.😥😥😥😔😔😔
اونکه سخت تره ، با خودش مشکل ندارم که ، شرایطم اصلأ خوب نیست، ماه اول عروسی باردار شدم، خودم افسردگی ...

لطفا سقطش نکن اون الان نفس داره آهش دامنتو میگیره

وای کاش مال من بود اونم دختر که خیلی هم خوبه

توجه 🌺 توجه🌺🤗🤗من یک عدد بانو از تبریز قصد اهدای تخمک دارم،فروش نه ها فقط اهدا🙅 و همچنین میخوام رحم اجاره بدمالبته بدون دریافت وجه فقط بخاطر خدا و خودم و صد البته بگم که خودم بچه ندارم و بیماری هم ندارم علت بچه نداشتن هم از طرف همسرم هس، اگه دکترتون شرایطش این بود که اهدا کننده بدون بچه هم قبول کنه من در خدمت شما دوستان هستم با کمال میل😘                                                                     تاریخ تیکرم هم تموم شد خدا یه بچه بهم نداد😢دعا کنید خدا به من بنده گنهکارش هم نگاه کنه😥چی میشه خدا به داد چشم های گریونم برسه                                              خدایا منو دریاب ✋لطفا بایست و به منم نیم نگاهی بیانداز                    عزیزان نی نی سایتی لطفا دعام کنید تازه متوجه شدم سیروز کبدی دارم(اردیبهشت ۹۹) الان دیگه علاوه بر اینکه خودم نمیتونم بچه دار بشم به دیگران نیز نمیتونم کمک کنم تا به آرزوی پدرومادر شدن برسند.خدایا حکمت کارت چیست؟هدفم رو از زندگی کردن گم کردم خدایا ...‌.😥😥😥😔😔😔

اهل کدوم شهری؟ چند سالته؟

تحت نظر دکتر حتما اینکارو انجام بده

همه جای دنیا خانم ها حق انتخاب برای نگه داشتن یا نداشتن جنین دارن به جز ایران و یه یمعدود جاهایی که مذهبی اند. حتی یه سری از ایالات مذهبیه امریکا. 

اینکه باعث ناباروری میشه اونایی هستن که زیر نظر یه نا متخصص انجام میدن

وقتی زیر نظر پزشک باشه خطری تهدید نمیکنه.

امیدوارم موفق باشی

وای چه خونواده بی فکری دارین کاش مال من بود حتی اگه ناخواسته باردار میبودم هم باز روی چشام نگهش مید ...

لطفا قضاوت نکنید.

ما خانم ها وقتی نتونیم همو درک کنیم چه انتظاری از جامعه مردسالارمذهبی داریم ؟؟

لطفا سقطش نکن اون الان نفس داره آهش دامنتو میگیره وای کاش مال من بود اونم دختر که خیلی هم خوبه

باورهای مذهبی که بی اندیشه از ابتدای تولد بهمون القا کردن باعث شده که همیشه از دید گناه و ثواب به یه سری امور طبیعی و حقوق طبیعی نگاه کنیم.

ما زنها باید حق اینو داشته باشیم که جنین رو نگه داریم یا نه.

تولد یه جنین توسط مادری که اصلا امادگی روحی و معنوی و مادی یه فرزند رو نداره بهتره یا بزرگ شدن یه بچه توسط مادری که اصلا امادگی پرورش یه کودک روونداره؟؟؟؟

2706