2703
2553
عنوان

خونریزی بعد از کورتاژ تا چند روز طبیعیه؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 186325 بازدید | 103 پست

منم ۱۰ روز پیش هفته۶ کورتاژ شدم الان رفته رفته خونریزیم بیشتر میشه معمولا هم رنگش صورتی و خیلی رقیقه مثل خونابه و گاهی قهوهای میشه گاهی هم قرمز تیره نمیدوم اصلا چه خبره تو بدنم همشم درد پریود دارم میاد و میره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم ٣ خرداد تو هفته ي ١٥ بودم كه خونريزي پيدا كردم و متاسفانه گفتن تو هفته ي ١٢ قلب جنين ايستاده و با قرص سقط كردم ولي بدليل دفع نشدن جفت كورتاژ هم شدم و الانم ١٠ روزه هنوز خونريزي دارم ولي كمه. نمي دونم طبيعيه يا نه؟ آيا هنوز چيزي مونده كه خونريزي قطع نشده؟ 

2720
سلام منم تو هفته١٧ به علت ايست قلبي جنين اول با قرص و دارو جنين دفع شد ولي باز بخاطر جفت كورتاژ شدم، ...

سلام دوست عزیز

شما چیکار کردین

کی خونریزی و لکه بینی تون تموم شد.

منم شرایطم مثل شما شد.

خدایا شکررررت واسه همه نعمت هات🌷
سلام منم تو هفته١٧ به علت ايست قلبي جنين اول با قرص و دارو جنين دفع شد ولي باز بخاطر جفت كورتاژ شدم، ...

الینا جون بالاخره بعد چند وقت خونریزیت تموم شد و چیکار کردی؟؟؟ من الان دو هفته است که خونریزی دارم بعد کورتاژ

2714
من همیشه بین24تا26پری میشدم اماالان روز32 هستش اما ازپری خبری نیست مدتیه شکم دردعجیبی گرفتم که صبح ه ...

اره کاملا مطمعنم که بارداری مبارکه

فقط منتظر 🤰اون روزم که دنیا بیای کو چولویی مامان اون روز بهترین روزه برام میشه واسه سلامتی کوچولو یه صلوات بفرستین😘
اره کاملا مطمعنم که بارداری مبارکه

واسه سال ۹۱ هست احتمالا الان بچش مدرسه هم میره😄

قدرت عجیب عشق رو من با تو ❤ شناختم. چطوری اومدی تو زندگیمو شدی تموم زندگیم نمی دونم... خیلی ازت دورم خیلی دلتنگتم😔. خدایا کمکم کن و کنارم باش🌹
واسه سال ۹۱ هست احتمالا الان بچش مدرسه هم میره😄

😂😂😂😂😂 تاریخشو نخوندم

فقط منتظر 🤰اون روزم که دنیا بیای کو چولویی مامان اون روز بهترین روزه برام میشه واسه سلامتی کوچولو یه صلوات بفرستین😘
2706