2726
عنوان

دلم خیلی گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 434 بازدید | 39 پست
ممنون عزیزم که وقت گذاشتی جواب دادی .دیشب توخونه به خونریزی افتادم و فکرکنم همو رو سقط کردم خودم دلش ...

وظیفم بود عزیزم❤حتما برو سونوی بقایا بده که چیزی نمونده باشه خیالت راحت دوباره زودی مامان میشی من امسال دقیقا بچم تو روزی به دنیا اومد که من پارسال سقط داشتم پارسال انقدر حالم بد بود که اصلا باورم نمیشد که سال بعدش بچم تو بغلم باشه انقدر ناامید بودم ولی اشتباه میکردم خدا خیلی بزرگه هوای هممون رو داره میگن بچه هایی که اینطوری میرن پیش خدا برای مادرشون دعا میکنن میشن شفیع مادرشون از نی نیت بخواه اول دلت رو آروم کنه بعدشم زودی دوباره برگرده تو دلت براش نامه بنویس من اینطوری خودمو آروم میکردم براش هرروز مینوشتم انشاالله که به زودی خدا دوباره بهت یه نی نی بده و صحیح و سالم بغلش کنی❤

#سوگلیِ_مامان👼
شما چه جوری تونستین روحیتون رو بهتر کنید؟ باردارشدید بعدش؟

سلام عزیزم خیلی سخت بود دوماه فقط گریه میکردم بعدش که رفتم آزمایشات بعد سقط رو دادم و دیدم مشکلی نداشتم و جنین خودش مشکل داشت آروم شدم که خدا نخواسته که بچه مشکل دار داشته باشم چهارماه بعد سقط اقدام کردم خدارو شکر بار اول باردار شدم الان دخترم سه ماهشه😊

#سوگلیِ_مامان👼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نگران نباش .منم پارسال تواسفندفهمیدم بچه م قراره سقط بشه.خیلی سخت بود.درکت میکنم...ولی خداروشکرررر هزاربار که الان ی پسر سالم دارم که8روزشه.توهم ان شاالله خیلی زود حامله میشی

نگران نباش .منم پارسال تواسفندفهمیدم بچه م قراره سقط بشه.خیلی سخت بود.درکت میکنم...ولی خداروشکرررر ه ...

خداروشکر خدا گلپسرتو برات نگه داره منم پارسال سقط کردم خداروشکر الان یه دخمل سه ماهه دارم😊❤

#سوگلیِ_مامان👼
2728
سلام عزیزم خیلی سخت بود دوماه فقط گریه میکردم بعدش که رفتم آزمایشات بعد سقط رو دادم و دیدم مشکلی ندا ...

خدا حفظش کنه 

می دونید مشکل من اینه که دیگه خیلی می ترسم دوباره اینجوری بشه - چون برای من بعد سه ماه بود - همه چی خوب بود - اصلا بهش که فکر می کنم می ترسم استرس می گیرم ولی از یک طرف فقط یک بچه دیگه می تونه آرومم کنه

خدا حفظش کنه  می دونید مشکل من اینه که دیگه خیلی می ترسم دوباره اینجوری بشه - چون برای من بعد ...

منم میترسیدم عزیزم ولی ترسم بی جا بود بعدشم که آزمایشهای بعد سقط رو دادم که خیالم راحت بشه که دوباره تکرار نشه منم دو ماه و نیم نزدیک سه بودم مال منم همه چی خوب بود فقط لک بینی داشتم که شیاف میزدم

#سوگلیِ_مامان👼
منم میترسیدم عزیزم ولی ترسم بی جا بود بعدشم که آزمایشهای بعد سقط رو دادم که خیالم راحت بشه که دوباره ...

ممنون عزیزم - منم این هفته برا آزمایش می رم

شما دکتر حنطوش زاده رو میشناسی؟