2703
2553

سلام خانما خسته نباشین 

کسی تازگیا لوازم خانگی الجی خریده مثلا حدود یک ونیم ماه پیش ما آبان ماه یخچال خریدیم وبهمون یه کارت جشنواره دادن و گفتن دو هفته دیگه پر میشه اما الان نزدیک ۶۰ روزه وخبری نیست میخواستم ببینم کسی مثل ما هست یا فقط ما سرکاریم ؟؟؟

تو مرا جان وجهانی❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

ما تقریبا دو سال پیش ساید خریدیم یه کارت هدیه دادن که به اندازه ۵ درصد قیمت یخچال توش اعتبار بود با اون دوباره تونستیم یه وسیله دیگه از ال جی بخریم.

مهربانی را اگر قسمت کنیم،‌من یقین دارم به ما هم می‌رسد.
مال شما از اول پول داخلش بود؟؟

دقیق یادم نیست چون مال دو سال پیشه، ولی فکر می کنم چند روز طول کشید تا شار ژ شه. زنگ بزن از پشتیبانیشون بپرس خوب راهنمایی می کنند.

2714
چه خوبه اگه واقعا همينطور باشه

عزیزم برای ما رو که فعلا ندادن هر سری هم یکی میگه ۲۱ روز کاری یکی میمیگه روز کاری الان هم ۴۰ روز کاری شده وخبری نشده فکر کنم الکی باشه

تو مرا جان وجهانی❤
عزیزم برای ما رو که فعلا ندادن هر سری هم یکی میگه ۲۱ روز کاری یکی میمیگه روز کاری الان هم ۴۰ روز کار ...

من الان از همسرم پرسیدم گفت بعد از نصب یخچال یکی دو هفته طول کشید تا کارت با پست رسید دستمون ولی از همون تاریخی که رسید دستمون ش ارژ داشت

من الان از همسرم پرسیدم گفت بعد از نصب یخچال یکی دو هفته طول کشید تا کارت با پست رسید دستمون ولی از ...

اهان.نه برای ما رو همون روز که یخچال خریدیم دادن بهمون ولی هیچی توش نیست 

تو مرا جان وجهانی❤

منم تي وي خريدم جشنواره قبلي

اومد نصب كارتو داد من يه كد فرستادم روش توضيح داده بود

بعد از چند روز مسيج اومد كه صد تومن شار ژ شده

تلويزيونم دوازده ميليون بود صد تومن ريختن😂

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم تي وي خريدم جشنواره قبلي اومد نصب كارتو داد من يه كد فرستادم روش توضيح داده بود بعد از چند روز ...

ماهم ۹میلیون دادیم یخچال ۴۰۰ میخوان بریزن البته من که میگم سر کاریه

تو مرا جان وجهانی❤
2706