2737
2734

ما نرفتیم

ولی شوهرم تورویاهاش زیاد میره😂😂😂

روی پیشونی فرشته ها نوشته، هرکی دختر داره جاش وسط بهشته👧👧👧😍😍😍😍😍😍 شکرت خداجونم بخاطر هدیه ای که بهم دادی❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزيزم من دبي زندگي ميكنم، قيمت جنسا يكم بالاست، ولي بخواي با كيفيت ايران مقايسه كنيً به نظر من ارزش داره، ديدنياش بيشتر مركز خريده، بگو چند نفر هستين بگم چجوري و كجا برين 

2731
اسم هتلتونم بي زحمت بگو 

ما بیشتر تفریح مد نظرمونه و من ک نمیتونم از پارک آبی استفاده کنم سالاری هم احتمالا تو مايه های کویر نوردی های ایران باشه، فک کنم مقصدو خوب انتخاب نکردیم😳😥

2738
عزیزم من و شوهرم هستیم تازه میخوایم ویزا کنیم تو رو هنوز نخریدیم

بهتر، سعي كنين هر هتلي كه انتخاب ميكنين نزديكً ايستگاه مترو خط يك باشه، نميدونم چقدر ميخواين هزينه كنين ولي هتل الجوهره( نزديكً سيتي سنتر) يا هتل ايبيس الرقه دو تا از هتلايي هستن كه هم خوبن هم قيمت نسبتا مناسبي دارن، تور با نهار نگيرين ترجيحا مگر اينكه بخواين فقط نزديكً هتل برين خريد وگرنه به بهانه اينكه كلي پول اضافه داديم واسه نهار، كلي پول تاكسي و مترو ميدين، ترجيحا چون دو نفر هستين، مسيرارو با مترو برين، روز اول ي كارت بخرين و استفاده كنين، 

هتل اول نزديكً مركز خريد سيتي سنتره كه ميتونين خريد كنين خوب، تقريبا ٣-٤ دقيقه پياده راهه، و ي دي تَو دي هم هست نزديكش جنساي زياد خوبي نداره وليً گاهي براي سوقاتي يا وسايل استفاده اي خونهً ميشه خريد كردً ، 

هتل دوم نزديكً مركز خريد رقه هستش، يكم از سيتي سنتر خريد سخت تره چون سطح مغازه ها ي درجه بالاتره و خَيلي كوچيكتره، ولي ي بدي داره اونم اينه كه خط مترو دو نزديكشه و بايدً عوض كنين براي جاهايي كه بهتون پيشنهاد ميدم  

مركز خريد دبي مال، ( ايستگاه مترو دبي مال-برج خليفه) خَيلي خَيلي بزرگه، ولي به جز يك طبقش كه تقريبا ميشه خريد كردً بقيه برنداي خَيلي معروف هستن، ولي ديدنش واقعا ارزش داره، اكواريوم داره و حياط پشتي عصرا رقص اب داره كه برج خليفه هم ميتونين ببينين اونجا 

مركز خريد إمارات مال ( ايستگاه مترو إمارات مال) تقريبا مثل سيتي سنتر ولي اگر از اونجا خريدتونو كردين به جز اسكي دبي كه فضاي سر بسته اسكي هست جاي ديدني خاصي نداره، اسكي هم به نظر من ارزش رفتن نداره يكم گرونه ما تَو ايران برف ديديم نديده نيستيم مثل كشواري عربي 

براي گردش: فضاي اطراف دبي مال براي پياده روي شبانه خوبه، وليً اگر خَيلي دير بشه شايدً مجبور بشين نزديكً ١٠٠ درهم پول تاكسي بدين حواستون باشه 

پيشنهاد من به همه اينه كه از دستش ندن حتي اگر كمي گرون باشه براشون: 

با مترو برين ايستگاه ابن بطوطه ( كه خودش ي مركز خريد داره جالبه و هر قسمتش با معماري ي كشور ساخته شده) از اونجا تقريبا هر ٢٠ دقيقه أز ايستگاه اتوبوس ميبرن تا ابوظبي( البته بپرسين از هتلتون تا اونجا تاكسي چقدر ميشه چون دو نفر هستين ممكنه تفاوتي نكنه) اونجا هم ي تاكسي بگيرين از ترمينال حدود ١٠ تا ١٣ درهم ميشه و مسجد ابوظبي رو ببينين واقعا شاهكار معماريه 

اين دو جا كه بهتون ميگم حتما بايدً با تاكسي برين هزينشو در نظر بگيرين قبل از رفتن : گاردن گلو : ترجيحا شب برين چون ي پارك بزرگه تماما نور پردازي شده و قبل از رفتن ساعتاشو از هتل بپرسين

باغ ميراكل دبي، ي فضاي بي نظير كه تماما با انواع گل طراحي شده 

ي جاي ديگه هم هست كه ميتونين عصر برين و زودتر برگردين تا با مترو برين: ايستگاه جميرا ليكس تاور، از  قطار كه اومدين بيرون به سمت مخالف بزرگراه برين و همينجور خيابون و پل رو ادامه بدين ميرسين دم ساحل و برجاي جميرا( تقريبا ٥ دقيقه راهه) ، خَيلي فضاي شادي داره، اگر هم دوستً داشته باشين به من پيغام بدين در خدمت باشم اينجا اومدين 🌺🌺 اگر اهل پارك ابي هم هستين وايلد وادي و هتل اتلانتيس هستن كه با مايو اسلامي هم اجازه ميدن برين تويً ابً 

ما بیشتر تفریح مد نظرمونه و من ک نمیتونم از پارک آبی استفاده کنم سالاری هم احتمالا تو مايه های کویر ...

چرا سافاري داره، سعي كنين أز هتل و تور ليدرتون نگيرين اونا ٢٠٠ دلار قيمت ميدن نفري، در صورتي كه از اژانس بيرون بگيرين ي ماشين دربست ميشه ٢٠٠ دلار 

ما بیشتر تفریح مد نظرمونه و من ک نمیتونم از پارک آبی استفاده کنم سالاری هم احتمالا تو مايه های کویر ...

چرا اگر از نظر مايو ميگين ميتونين برين با مايو اسلامي مشكلي نداره