2726
عنوان

کمک برای دوست عزیزم

| مشاهده متن کامل بحث + 348 بازدید | 30 پست
ببین پسره وقتی رفت خارج عوض شد همش به دوستم میگفت چرا حجاب داری و...در صورتی که دختره فقط روسری داشت ...

خوب دیگه؛یارو بیشعوره؛طرف بلند شده رفته اونجا یادش رفته مال کجا بوده از کجا اومده دوستت بگو اگه الان این اتفاق نمی‌افتاد چند سال دیگه شوهرتو تو بدترین شرایط نمیتونستی جمع کنی

اون که به عقاید تو احترام نمیزارن و الان هم داره عشقو حال میکنه

آخی فدای قلبش 

عزیزم اینم دوران داره دیگه میگذره

شما ببرش خرید و پارک و اینور اونور نزارید تنها بشه 😔😔😔

درسته که هیچکس ندید وقتی خوردی زمین بلند شدی و خودتو تکوندی و با همه زخمات ادامه دادی درسته که حواس هیچکس بهت نیست ولی تحمل کن. صبر داشته باش...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم همین نظر و داشتم ولی میگه من نمیتونم من عاشق همسرمم چطور میتونم برم باکس دیگه باشم صبح تا شبش فک ...

خوب یارو خیانت کاره نیاز به بغل اینم نداره ؛دلیلی نداره بشینه بهش فکر کنه

اگه دوستش داشت خوب بخاطرش روسریشو برمیداشت اونجور که شوهرش می خواست میگشت

2728
خوب دیگه؛یارو بیشعوره؛طرف بلند شده رفته اونجا یادش رفته مال کجا بوده از کجا اومده دوستت بگو اگه الان ...

بخدا میگم ولی خیلی سخته خودش بهم میگه نیستی جای من که بفهمی دلم چقدر خونه میگه همش فکرم اینه کجاس چیکار میکنه همش منتظرم زمگ بزنه و.....خودم همش میگم خدایا صبر خانم حضرا زینب و به دلش بنداز نمیدونید چقدر دخار دلسوز و مهربونیه چفدر خیرخواهه ببینیدش دل شماهم براش میسوزه همش میگم اینه خدایی نکرده من جای این بودم میمردم ۱۰ سال زندگی مشارک با عشق و عاشقی مگه فراموش شدنیه

با کمترین هزینه عکسهای قشنگتون و براتون کلیپ میسازم کلیپ تولد،ماهگرد،ولنتاین،عروسی،نامزدی و....پیج اینستا clipsaz123 اگه سفارش داشتین بگین از نی نی سایت هستین که تخفیفم بدم😍بهترین هدیه برای کسایی که دوسشون دارین
آخی فدای قلبش  عزیزم اینم دوران داره دیگه میگذره شما ببرش خرید و پارک و اینور اونور نزارید تن ...

خیلی لوقات حای کسی بلهاش نره تنهایی میره پاساژو ... ولی بعدش میاد دوباره گریه شروع میکنه

با کمترین هزینه عکسهای قشنگتون و براتون کلیپ میسازم کلیپ تولد،ماهگرد،ولنتاین،عروسی،نامزدی و....پیج اینستا clipsaz123 اگه سفارش داشتین بگین از نی نی سایت هستین که تخفیفم بدم😍بهترین هدیه برای کسایی که دوسشون دارین
خوب یارو خیانت کاره نیاز به بغل اینم نداره ؛دلیلی نداره بشینه بهش فکر کنه اگه دوستش داشت خوب بخاطرش ...

وا پس اعتقادات خود طرف هیچی به هیچی 

باشه چه فرقي مي‌کنه اتفاقاً اونهايي که روانشناسي ميخونن خودشون روحيه حساسي دارند حتماً يک کاري کن که ...

با استادای مشاورش همکاره تو هفته خودش دو روز مطب میره برای مشاوره و....

کدوم کشوره شوهرش؟؟؟؟ خاک تو سر بعد ده سال زنشو بخاطر حجاب داشتن طلاق داده

یه کشور اروپایی هستش من هنوزم باورم نمیشه چقدر یه مرد میتونه بی عاطفه باشه بعد طلاقش چقدر به پسره زنگ زد التماسش کرد کلی دوست ک فامیل و واسطه کرد ولی انقدر بی رحمه که نگو خود همسر من میگه من موندم آدم سنگم باشه آب میشه ولی این انگار که نه انگار این خانم ۱۰ سال خانم خونت بوده

پس یا عشق یا اعتقاد

نه عزیز من این تسلیم شدن عشق نیس این دوران برده داری که خیلی وقته گذشته این دوران فردا روزی همسر ادم بخواد لخت بری بیرون بخاطر عشقش بری عشق از خودگذشتگی عشق یعنی گذاشتن یعنی طرف مقابلت هرچی بود همونطور بپذیریش نه تغیرش بدی

زندگی در غربت خارج هردوتاشونو داغون کرد کم آوردن ولی اتفاقی که افتاده آب ریخته شده به جوی باز نمیگرد ...

شاید یه مشاور بتونه کمکش کنه اول خودت برو با مشاور صحبت کن همه چیزو براش بگو بعدم دوستتو ببر کمک خوبیه باید یه نفر سومی که گرایش به هیچ کدومشون نداره این وسط باشه

ولی خودش باید از یه مشاور که آشنا هم نباشه کمک بگیره 

بهش بگم خداکنه قبول کنه بیاد

2706