1600
1605
عنوان

کمک برای دوست عزیزم

279 بازدید | 30 پست

سلام.خیلی دگرگونم دوستی که مثل خواهر برام میمونه ۷ ماهه از طلاقش میگذره هر روز داره پرپر میشه بخدا نمیتونم بی تفاوت باشم جگرم آتیش میگیره گریه هاشو میبینم بخدا زن و شوهر فوق العاده ای بودن همه دوستامون و خود منم حسرت این عشق و عاشقی داشتیم نمیدونم چی شد تو ۳ ماه همه چی زیر و رو سد و به طلاق توافقی رسید و....‌این مدته نه تنها داغش کمتر نشده بلکه هر روز بیشتر شده دیشب بهم میگه بعد ۷ ماه عکسشو دیدم پسره عکس جدید برای پروفایلش گذاشته میگه انقدر دلم تنگ شده براش همش دوست دارم نگاهش کنم صداش کنم و....چه کنم پسره تو ایران نبس و خیلی تلاش کردیم برگرده و قبول نمیکنه و....تو رو خدا اگه کسی تجربه ای داره کمک بکنه تا کی این تو این وضعیت بمونه داره دیونه میشه همش دعا میکنه بخوابه و دیگه از خواب بلند نشه من خودم عروسیم تابستونه همش میگه قدر زندگیتو بدون خوشبحالتو.....دلم کباب میشه من چکار میتونم براس کنم...مثل خواهر برام عزیزه😢😢😢😢😢😢 

زندگی گر هزار باره بود، بار دیگر تو ....بار دیگر تو
چرا جدا شدن بی دلیل که نمیشه حتما یه مشکلی بوده

زندگی در غربت خارج هردوتاشونو داغون کرد کم آوردن ولی اتفاقی که افتاده آب ریخته شده به جوی باز نمیگرده الان چکار ‌کنم براش

همه  لباس  میپوشن  اما  هر  لباسی  خاص  نیست

1522
خوب اون بره

آخه پسره دیگه نمیخواد اینم ومقع طلاق تمام مدارک اقامتشو و...داد به پسره خیلی تلاش کرد سفارت رفت این بخاطر همسرش اون کشور تونسته بود بره با طلاق ویزاش باطل شد

زندگی در غربت خارج هردوتاشونو داغون کرد کم آوردن ولی اتفاقی که افتاده آب ریخته شده به جوی باز نمیگرد ...

آخه زندگی تو غربت دلیل جدایی نمیشه؛باید آدم بفهمه طرف چه ایرادی داشته تا بتونه از اون استفاده کنه و دوستتو آروم کنه

8
آخه زندگی تو غربت دلیل جدایی نمیشه؛باید آدم بفهمه طرف چه ایرادی داشته تا بتونه از اون استفاده کنه و ...

ببین پسره وقتی رفت خارج عوض شد همش به دوستم میگفت چرا حجاب داری و...در صورتی که دختره فقط روسری داشت آرایششم میکرد خیلی هم خوشتیپ و خوش هیکل بود اختلاف نظر تو عدم بازگشت به ایران و..‌‌زندگیشونو به سوی طلاق توافقی کشوند

تنها راهش اینه که با یه آدم جدید آشنا بشه

منم همین نظر و داشتم ولی میگه من نمیتونم من عاشق همسرمم چطور میتونم برم باکس دیگه باشم صبح تا شبش فکر شوهرشه فکر این که چرا دیگه نمیتونه نگاهش کنه بغلش کنه صداش کنه

1601
ببین پسره وقتی رفت خارج عوض شد همش به دوستم میگفت چرا حجاب داری و...در صورتی که دختره فقط روسری داشت ...

خوب دیگه؛یارو بیشعوره؛طرف بلند شده رفته اونجا یادش رفته مال کجا بوده از کجا اومده دوستت بگو اگه الان این اتفاق نمی‌افتاد چند سال دیگه شوهرتو تو بدترین شرایط نمیتونستی جمع کنی

اون که به عقاید تو احترام نمیزارن و الان هم داره عشقو حال میکنه

آخی فدای قلبش 

عزیزم اینم دوران داره دیگه میگذره

شما ببرش خرید و پارک و اینور اونور نزارید تنها بشه 😔😔😔

درسته که هیچکس ندید وقتی خوردی زمین بلند شدی و خودتو تکوندی و با همه زخمات ادامه دادی درسته که حواس هیچکس بهت نیست ولی تحمل کن. صبر داشته باش...
منم همین نظر و داشتم ولی میگه من نمیتونم من عاشق همسرمم چطور میتونم برم باکس دیگه باشم صبح تا شبش فک ...

خوب یارو خیانت کاره نیاز به بغل اینم نداره ؛دلیلی نداره بشینه بهش فکر کنه

اگه دوستش داشت خوب بخاطرش روسریشو برمیداشت اونجور که شوهرش می خواست میگشت

خوب دیگه؛یارو بیشعوره؛طرف بلند شده رفته اونجا یادش رفته مال کجا بوده از کجا اومده دوستت بگو اگه الان ...

بخدا میگم ولی خیلی سخته خودش بهم میگه نیستی جای من که بفهمی دلم چقدر خونه میگه همش فکرم اینه کجاس چیکار میکنه همش منتظرم زمگ بزنه و.....خودم همش میگم خدایا صبر خانم حضرا زینب و به دلش بنداز نمیدونید چقدر دخار دلسوز و مهربونیه چفدر خیرخواهه ببینیدش دل شماهم براش میسوزه همش میگم اینه خدایی نکرده من جای این بودم میمردم ۱۰ سال زندگی مشارک با عشق و عاشقی مگه فراموش شدنیه

1578