2733
2734
عنوان

کسی تجربه لیفت صورت با نخ داره...!؟

| مشاهده متن کامل بحث + 263400 بازدید | 112 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم . من صورتم افتادگی داشت و خطوط چروک و خط خنده مشهود بود . با فشیال پوست و ماساژهای پوست و میکرودرم ابریژن و ماسک ولایه بردار خاص . . پوستم هم لیفت شده و هم جوانسازی شده و هم یکدست و یکنواخت و شفاف شده .دوست دارم پوستم طبیعی جلوه کنه .  خداییش کارشون عالیه  و موادشون هم مری کور و تالگو هستش  اینم شمارشون ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲     ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹

2728

با نخ نه ولی شنیدم با جراحی خیلی خوب جواب میده نمونه کارارو می بینم تو اینترنت خیلی کیفی می کنم یدفه ده سال طرف جوون میشه. دکتر راستکاری جراحی لیفت انجام میده فوق تخصص پلاستیکه و مطب شون سمت پاسدارانه

من لیفت انجا دادم خیلی خوب شده ابروهام رفت بالا من چشمام حالت افتاده داشت اما الان چهرم باز شده خیلی راضی ام . هزینه الانو نمی دونم من کلینیک تسنیم رفتم انجام دادم کارشون خیلی خوبه دوستام همه همونجا می رن . من شمارشو می زارم برای هزینه بپرسین .
22764588

2738

وای اسم لیفت میاد من یاد خالم میفتم پوستش داغون شده بود از پیشونی تا زیر گلوش افتاده شده بود رفت پیش دکتر معتبر اصلااااااا زیرو رو شد . الان عین یه دختر بیست ساله صورتش صاف شده هییییچ چروکی نداره لامصب . معلوم نیست چجوری جمش کرده اون همه پوستو اصلا معلوم نیست لیفت کرده . من فیلماشو میبینم هنگ میکنم خیلی ام معروفه جراح فوق تخصص پلاستیکم هست.

dr-motabar.com

2706