2726
عنوان

کسی تجربه لیفت صورت با نخ داره...!؟

262558 بازدید | 112 پست

من همیشه ابروهام ی حالت افتاده که چهرم یک حالت گرفته نشون میذه و اینکه امروز از طریق دایرکت با دکتر مشورت کردم گفت چون افتاذگیت کمه بجای جراحی لیفت با نخ انجام بده سع میلیون !! یجا دیگه تماس گرفتم گفتن لیفت انجام میدیم نخی ۱۸۰!!

کسی تجربه لیفت با نخ داره اطلاعاتم کمه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نمیدونم والا سر درنمیارم یک دکتر حرف زدم گفت نخی استفاده کنم دوسال موندگاریشه سه میلیون !

یک دکتر دیگه منشیش گفت نخی ۱۸۰ دوسال تا دوسال و نیم دوامشه خلاصه منم مد نظرم اینکه لااقل تا دوسال برام بمونه شما که کارتون این هس بهترین نخ کدومشه ؟حس میکنم دکتر اولی که تهران هستش کلا گرون میگیره 

نمیدونم والا سر درنمیارم یک دکتر حرف زدم گفت نخی استفاده کنم دوسال موندگاریشه سه میلیون ! یک دکتر د ...

سلام عزیزم . لیفت با نخ نتیجه ی موقتی دارد و نیاز به ترمیم مجدد دارد بهترین روش برای افرادی که فاصله ی بین چشم و ابرو انها کم می باشد و چهره ی اخمویی دارند لیفت اندوسکوپی ابرو می باشد که دائمی بوده و تنها یکبار انجام می شود و نیاز به ترمیم مجدد ندارد . به سایت اقای دکتر اکبر بیات مراجعه فرمایید و از نمونه کارهای ایشون دیدن فرمایید . جناب دکتر اکبر بیات عضو اکادمی جراحی پلاستیک صورت اروپا هستند و مشاوره ی ایشون رایگان بوده و بهترین روش برای زیباتر شدن چهره ی شما را پیشنهاد می کنند.

https://drakbarbayat.com

2706