1345
1353
عنوان

کسی تجربه لیفت صورت با نخ داره...!؟

12786 بازدید | 43 پست

من همیشه ابروهام ی حالت افتاده که چهرم یک حالت گرفته نشون میذه و اینکه امروز از طریق دایرکت با دکتر مشورت کردم گفت چون افتاذگیت کمه بجای جراحی لیفت با نخ انجام بده سع میلیون !! یجا دیگه تماس گرفتم گفتن لیفت انجام میدیم نخی ۱۸۰!!

کسی تجربه لیفت با نخ داره اطلاعاتم کمه 

مامانا از این ضدآفتاب های جدید سینره استفاده کردین؟ شوهری برام گرفت دیروز استفاده کردم، خیلی سبک بود! 

من کلا ضدآفتاب نمیزنم چون صورتم برق میزنه ولی این خیلی مات بود ❤️

بیاین اینجا بهتون معرفی کنم 

1350
1348

نمیدونم والا سر درنمیارم یک دکتر حرف زدم گفت نخی استفاده کنم دوسال موندگاریشه سه میلیون !

یک دکتر دیگه منشیش گفت نخی ۱۸۰ دوسال تا دوسال و نیم دوامشه خلاصه منم مد نظرم اینکه لااقل تا دوسال برام بمونه شما که کارتون این هس بهترین نخ کدومشه ؟حس میکنم دکتر اولی که تهران هستش کلا گرون میگیره 

نمیدونم والا سر درنمیارم یک دکتر حرف زدم گفت نخی استفاده کنم دوسال موندگاریشه سه میلیون ! یک دکتر د ...

سلام عزیزم . لیفت با نخ نتیجه ی موقتی دارد و نیاز به ترمیم مجدد دارد بهترین روش برای افرادی که فاصله ی بین چشم و ابرو انها کم می باشد و چهره ی اخمویی دارند لیفت اندوسکوپی ابرو می باشد که دائمی بوده و تنها یکبار انجام می شود و نیاز به ترمیم مجدد ندارد . به سایت اقای دکتر اکبر بیات مراجعه فرمایید و از نمونه کارهای ایشون دیدن فرمایید . جناب دکتر اکبر بیات عضو اکادمی جراحی پلاستیک صورت اروپا هستند و مشاوره ی ایشون رایگان بوده و بهترین روش برای زیباتر شدن چهره ی شما را پیشنهاد می کنند.

https://drakbarbayat.com

1226

مزوتراپي ليفت صورت و جوانسازي و رفع چروک ، لیفت قوی و موثر صورت و گردن در یک جلسه (10 سال جوانتر در یکساعت بدون جراحی) تنها در کلينيک زيبايي ادونيس

به متولدين هر ماه 50 هزار تومان تخفيف در کليه خدمات در ماه تولدشان داده ميشود.

ساعات کاري ؛ شنبه الي پنجشنبه ساعت 10-19

تلفن جهت هماهنگي 86110844-86110849 – 09120150817

تهران- گيشا - نبش کوچه 39- پ 356( بالاي داروخانه فدرا)- ط1- واحد6

کلینیک زیبایی ادونیس

من نمایندگی فروش نخ لیفت دارم با خیلی پزشکا کار میکنم خواستی راهنماییت میکنم

ببخشید شما میدونید اگر بعد لیفت یکیش جابجابشه علائمش چی میتونه باشه یعنی از کجا میشه فهمید حرکت کرده یا پاره شده؟

ببخشید شما میدونید اگر بعد لیفت یکیش جابجابشه علائمش چی میتونه باشه یعنی از کجا میشه فهمید حرکت کرده ...

عزیرم احتمال پارشدن بعدش اگر تمام نکات رو رعایت کنید کمه نخ ها خاردار اصلا جابجا نمیشن

دنیا همه را می شکند عده ای از همانجا که می شکنند قوی می شوند

براي ليفت صورت ، به روش اندوسكوپي ليفت ، بهترين دكتر و ميشه گفت تنها ترين متخصصي كه در ايران اين كارو انجام ميدن دكتر سامان كلباسي هستن ، بدون برش حتي از لبه موها ليفت صورت را انجام ميدن ، خيلي روششون جديده و از امريكا تجهيزات و تكنولوژيشو اوردن ، كارشون فوق العادست ، حتما بريد پيش ايشون مطمئنا راضي خواهيد بود ، من كه خيلي راضي هستم ، تلفنشون اينه :26214504

1335