2726
عنوان

تخمک گذاری

1939 بازدید | 7 پست
با عرض سلام و درود فراوان به شما دوستان و عزیز،
هم چنین به خاطر پاسخ به سوالات قبلی ام از شما سپاسگذارم. 3 ماه بعد از اینکه قرص های داستینکس را به دستور دکتر غدد قطع کردم ، پریودهایم به مدت 3 ماه روی 25 روز منظم شد و به نظر می آمد که پرولاکتینم بالا نرفته باشد. اما ماه پیش که برای بارداری اقدام کردم 28 روزه شد و در وسط ماهیانه ام نیز برخلاف ماه های پیش، در تخمدانم دردی نداشتم. ضمنا از 23 ام پریودم لکه بینی داشتم. سوالم اینست که آیا این شرایط دلیلی بر نداشتن تخمک گذاری است؟ با تشکر
با عرض سلام و خسته نباشید
من 29 سال دارم و مرداد 85 ازدواج کردم در ضمن من در بهمن 85 صغد جنین داشتم (حدود 50 روزه – قلب تشکیل شده بود ولی لکه بینی داشتم که دکتر به من 10 عدد آمپول داد لکه بینی قطع شد ولی روز بعد ناگهانی جفت دفع شد و دکتر هم دلیل خاصی برای ان پیدا نکرد ) در تاریخ 3/4/86 آزمایش هورمون انجام دادم در این آزمایش ال .دی 5/2 و اف. اس.اچ 7/9 و پرولاکتین خونم 196 بود الان 2 ماه است که جلوگیری ندارم ولی باردارنشدم در ضمن شوهرم هم آزمایش اسپرم دادن و دکتر گفتن سالم هستن و مشکلی ندارن به نظر شما این آزمایش کافی است و اگر کافی نیست چه اقدامات دیگری را باید انجام دهم ؟ لطفا راهنمایی ام کنید ممنون
man dar ghesmate digari in soal ra matrah kardam vali motasefaneh pasokh nagereftam in bood ke dorae matrah kardam lotfan rahnamaiyam konid mamnoon

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر پرولاکتین شما در محدوده نرمال است (طبق نتایج نوشته شده در کنار برگه آزمایش) مشکلی برای بارداری مجدد ندارید. طبق دستورالعملی که برای افزایش شانس باروری پیشنهاد می شود عمل کنید. دو ماه برای تصمیم گیری در این زمینه خیلی کم است.
2728
با این اطلاعات نمی توان قضاوت کرد. شما یک بار حامله شده اید. اگر قصد بارداری دارید می توانید جلوگیری نداشته باشید. اگر مدتی گذشت و حامله نشدید پیگیری کنید. شما قبل از اقدام به بارداری هم یک معاینه و چک آپ شوید که مشکل خاصی نداشته باشید.
خانم نگین
سونا و حمام آب گرم برای آقایان می تواند باعث اختلال در تکامل اسپرمها شود و توصیه می شود در صورت اقدام به بارداری از این فعالیت ها اجتناب کنند. اما در خانمها چنین تغییراتی گزارش نشده است.

با سلام.من ۳ماه اقدام به بارداری کردم و دورهام تو دو دوره قبل از ۳۱ روز به ۳۹ روز رسید این ماه از کیت استفاده کردم و روز ۱۵ دوره هام مثبت شد آیا این درسته ؟مگه نباید روز ۲۰ به بعد مثبت می شد؟

نفسم ،هم نفسم؛هر نفسم فدای تو