2737
2734
عنوان

واقعا عاشقتونم😃

| مشاهده متن کامل بحث + 661 بازدید | 112 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم تو پست اول گفتی یا ن ولی این چیزی ک دارم میگم تو همه تاپیکا هست اگه یکی دیگه  تاپیک بزن ...

اره اینو گل گفتی😁

واتسونو هنوداری؟

بلاخره منم دوگانه شدم😐😁😁😁😁میشه برا سلامتی پسرم و خودم دعا کنین؟توروخدا☹😻😻🙈🙈🙉یا یه صلوات😘
2731

بعد ی چیز دیگه هم هست. صفحات اول تاپیک معمولا حق ب استارتر میدن ولی کم کم ک پیش میره و زوایای پنهان قضیه رو میشه استارتر باس فرار کنه بره😂😂😂

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2738

تاپیکای غیبت خیلی باحالن🤣 مثلا یه کاربر میاد بدون اینکه دقیقا بگه طرف حسابش کیه و جریان چیه شروع میکنه پشت اون کاربر حرف زدنووووو ابراز احساسات منفی😜 بعد بعضیا بدون اینکه بدونن اصل ماجرا چیه؛ طرف مقابلو مورد اصابت گلوله قرار میدن و طرف استارترو میگیرن😂😂

بگذارید خدا تصمیم بگیرد...
یکیم همش میگه شیشده😂

😂😂یکیم میگه متاسفم😁

یکی دیگه هم چند دقیقه بعد تاپیک میزنه بیاید تو این تاپیکا پست نزاریم همه لایک میکنن بعد روز از نو روزی از نو همه دوباره میان پست میزارن😂😂😂کلا کاربرای باحالی هستیم خدا شفامون بده😃😂😂😂😂

2706