2726
عنوان

واقعا عاشقتونم😃

660 بازدید | 112 پست

سلام به همه😀

داشتم چند تا تاپیک رو مرور میکردم نکته ی خنده داری توجهمو جلب کرد😆 

استارتر عنوان جنجالی میزنه؛ یه کوچولو رو خدا قبول کنه تو پست اول میگه؛ بعدددددد کامنتای دوستان شروع میشه:

خب؟

خب؟

خب؟

نمیتونستی تو پست اول همشو بگی😡

حالا باید همه هی بگیم خب😣

من میگم خب منو لایک کنید😎

اوووف انقدر بدم میاد؛ مثلا میخوای بری پربازدیدا؟؟😠

بچه ها پست نزارید تاپیکش الکی جلو نره😒

بچه ها تا استارتر تایپ میکنه من یه سوال بپرسم؟

واااای هنوز ننوشته؟؟؟!!!

بچه ها چقدر عجولید خب صبر کنید داره تایپ میکنه☺ 

اونوقت من تاپیک زدم دلم گرفته بود هیچکس نیومد همدردی کنه؛ واسه یه تاپیک چرت همه جمع شدن☹

حقتونه😡 صدبار گفتم تو اینجور تاپیکا هیچی ننویسید تا استارتر مجبور شه زود تایپ کنه

استارتر: الان میگم😏

و این داستان ادامه دارد... تازه واسه اینکه پستم  زیادی طولانی نشه نصفشو ننوشتم😂😂

نکته جالب اینه حس کنجکاویمون مانع از این میشه که هیچی نگیم تا مثلا استارترو ادب کنیم😂😂😂

بگذارید خدا تصمیم بگیرد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نمیدونم تو پست اول گفتی یا ن ولی این چیزی ک دارم میگم تو همه تاپیکا هست اگه یکی دیگه  تاپیک بزنه پست اول بگه سرکاریه همه میگن گزارش بزنید اگه یکی دیگ همون تاپیکو بزنه پست اول با دلسوزی راهنمایی کنه همه پشت سر هم راهنمایی میکنن کلا پست اول کاربرا خیلی مهمه😑😂  

کللللی تاپیک این مدلی داریم😂😂😂

اره من نوشتم حقتون دلم خنک شد نمیگفتم میمردم😆

هرروز که از خواب بیدار میشید اگه دیدید تو ایران اتفاق ناراحت کننده‌ای نیفتاده تعجب نکنید  صفحه رو یه رفرش کنید خودش درست میشه🙄

حس کنجکاوی حتی مانع ترک تاپیک میشه 😁

همینجوری مثل گربه ی شرک باید مظلوم زل بزنیم به صفحه 😮

«بعضی وقت ها به جای جر وبحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچیکی جا شده!»  😓  آلپاچینو

چن نفرم فقط استیکر میفریتن ..یکیم اون وسط هست ک میگه عجب :/

دختر شهریوری اگه صدامو داری سلام😂

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
2706