2733
2734
عنوان

متفورمین

2031 بازدید | 23 پست
من رفتم دکتر برام متفورمین نوشت اومدم گفتم بچه ها گفتن چیه ولی هر چه دنبال خارجیش رفتم نبود الان یه سوال دارم داروخونه جاش گلوکوفاژ داد همونه بدرد بخور هست اینم عوارض زیاد داره کسی خورده
باران نباش که خودت را با التماس به شیشه بکوبی،ابر باش تا همه منت باریدنت را بکشند...
عزیزم گلوکوفاز عوارض نداره..من سه مدل متفورمین رو تست کردم..گلوکوفاز از همه بهتره
زندگیم الان بین دو بیت گیر کرده ، نمی دونم چکار کنم! یکی میگه : برخیز و مخور غم جهان گذران ...تا پا میشم میگه : بنشین و دمی به شادمانی گذران .... فعلا نیم خیز موندم تا تکلیفم تو بیت بعدی مشخص بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هگزال هم گیر نمییاد...من که راضیم از گلوکوفاز
زندگیم الان بین دو بیت گیر کرده ، نمی دونم چکار کنم! یکی میگه : برخیز و مخور غم جهان گذران ...تا پا میشم میگه : بنشین و دمی به شادمانی گذران .... فعلا نیم خیز موندم تا تکلیفم تو بیت بعدی مشخص بشه
2731
پس از فردا کامل دوتا رو بخورم من میخوام ماهه بعد دوباره اقدامو شروع کنم اشکال نداره از حالا بخورم ؟ 200 تا داده
باران نباش که خودت را با التماس به شیشه بکوبی،ابر باش تا همه منت باریدنت را بکشند...
2738
منم دوتا میخورم ..هر روز....
ببین من پارسال شروع کردم بخورم..امسال تنبلی تخمدانم رفع شده بود و مشکلم حل شده...حتما بخور
.........
کتی جون به تعدادش نیست که...اینا برای تحریک تخمک گذاریه
2706