2726
عنوان

راننده ها بیان لدفن

2827 بازدید | 38 پست

سلام خانومای گل

کیا راننده هستن.از اعتماد ب نفستون بگین و از اینکه چجوری راننده شدین

من بعد از گواهی نامه گرفتن .اعتناد ب نفس خوبی داشتم طوری که وقتی با همسرم جایی میرفتیم اجازه میداد من پشت فرمون بشینن.اینم بگم که چارچشمی حواسش ب من و خیابون و ماشین های دیگه بود

این یعنی اینکه خیلی مونده تا راننده بشم

تا اینکه یه روز وقتی داشتیم از خونه مامانم اینا برمیگشتیم .

وقتی داشتم ناشینو از پارک در می اوردم زدم ب ماشین جلویی افتاد تو جدول بعد دنده عقب گرفتم زدم ب عقبی چراغش شکست خیلی وحشتناک بود بعد هول کردم ب جای ترمز پامو رو گاز گذاشتم.الان دو ساله که رانندگی نمیکنم

با اینکه خیلی نیاز ب ماشین دارم

ماشبنمونم همیشه جلو در پارکه

همسرمم کارگره با ماشین همکاراش میره

خدا خیرتون بده کمکم کنید لطفا

دعاتون میکنم

مامان من ماه پیش داشت توی پارکینگ تمرین میکرد بجای ترمز زد رو گاز با سپر رفت تو دیوار  ۱/۵ خرج برداشت از همون روز به بعد رانندگیو گذاشت کنار

مربیش همیشه میگفت ادم باید به اندازه سنش یه چیزی رو تمرین کنه تا یادش بگیره

پســ👦ــرم (خدایا اگه به من گیر دادن اینجا چیکار میکنی کچلشون کن😞)

همه تصادف ميكنن حتي يه راننده ماهر 

تصادف دليل اين نيست كه نميتونيد 

اما از جاهاي خلوت و با همراه شروع كنيد و وقتي دستتون راه افتاد جاهاي شلوغ

كار نيكو كردن از پر كردن است 

فقط تمرين و تمرين و تمرين 

ترس از هر چيزي در اثر عدم علم و آگاهي مياد 

علم زياد بشه ترس از بين ميره 

بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

موقعی که ماشینو میخواین از پارک در بیارین چون الان شاید ابعادش هنوز دستتون نباشه خیلی آروم بیاین بیرون با کلاچ کنترل کنین که سرعتتون زیاد نشه

منم تازه گواهی گرفتم ولی هنوز نکوبوندم جایی 😁

قبل باز کردن دهنمون به بول شتی که قراره ازش خارج بشه فکر کنیم 🤡

من قبل گواهینامم پشت فرمون میشستم خودمون ماشین نداریم مامانمم چون حاملم ماشین نمیده بهم بعنی ماشین داشتم همه روز بیرون بودم😒

بدانیدو اگاه باشید ک قطع دسترسی از رگ گردن ب شما نزدیکتر است😏                عضویت:95.10.29              ساری ایران✌🏻

من از حدود ۱۶سالگی کم کم شروع کردم ب یادگیری راجب رانندگی..تجربه هارو میشنیدم و بمحضیکه رانندگی رو بصورت تئوری کاملا یاد گرفتم، حدود ۱۷سالم بود ک نشستم پشت ماشین بابام و رانندگی کردم..تموم شد رفت  

فکر میکنم اعتمادبنفس و علاقم خیلی رو پیشرفت سریعم تاثیر داشت، البته بعدها چنتا تصادف جزئی که بدلیل بی احتیاطی و سرعت غیرمجازم بود داشتم، اما اصصصصلا ناراحت نشدم و سعی کردم پخته تر رانندگی کنم... الانم با اجازه ی شما رو رانندگیم ادعا دارم     

منم الان ۸ ساله گواهینامه دارم ولی فقط سال اول نشستم با اینکه رانندگیم خوب بود ولی یه بار تو پارکینگ زدم در ماشین یکم رفت تو.دیگه اعتماد به نفسم اومد پایین الان خیلی ساله دیگه نشستم پاش چون نه اعصابشو دارم نه جراتشو 

تازه از حبس برگشتم🕵️‍♂️
من از حدود ۱۶سالگی کم کم شروع کردم ب یادگیری راجب رانندگی..تجربه هارو میشنیدم و بمحضیکه رانندگی رو ب ...

گلم بیشتر توضیح بده چطور شد که نترسیدی چجوری شروع کردی اندازه ی ماشین چند وقت بعد اومد دستت

من از روزی که تنها نشیتم پشت ماشین و دیدم فقط خودم هستم انگار دقتم صدبرابر شد. رانندگیم خوبه . از آینه خیلی استفاده کن. آینه بغل های اکثر ماشین ها برقی هست موقع پارک آینه بغل رو تا آخر بده پایین که جوب رو ببینی. موقع پارک هم پایین آوردن آینه بغل خیلی کمکه. اوایل حتی وسط پارک کردن از ماشین یکی دوبار پیاده شو تا ببینی جلو و عقب چه قدر جا هست. با سرعت خیلی کم و ذره ذره که اگه به ماشین عقب یا جلو هم زدی در حد یه تقه باشه و هیچ آسیبی وارد نشه. تو خیابون هم وقتی میخوای تغییر جهت بدی حتما راهنما بزن تو آینه بغل رو دقیق نگاه کن و آروم آروم تغییر جهت به چپ یا راست بده. مراقب عابرین و موتورسوارها زیاد باش. وقتی هر روز بشینی پشت ماشین بدون شوهرت بعد یک ماه استادی

اینم من اضافه کنم که برای پیچیدن به راست یا چپ اول راهنما بعد نگاه به آینه بغل و بعد حتما حتما یه ثانیه سرت رو برگردون و نقطه کور رو چک کن و بعد فرمون رو بچرخون 

نقطه کور هم شیشه سرنشین عقب هست

کل مشکل ماخانوم ها تربیتمون هست که ماها رو کمالگرا بار آوردن 

یعنی صفر یا یک 

یا اصلا رانندگی نکنیم یا اگه رانندگی کردیم نباید هرگز تصادف کنیم ! خب نمیشه که!!!!

اینهمه صافکاری رنگ کاری توی کل کشور دارن کار میکنن . از کجا نون میخورن؟ از همین تصادف هایی که میشه و اغلب این تصادف ها هم کار آقایونه! چون تعداد راننده های آقا بیشتر از خانومه

من ی ۴سالی هست میشینم پشت فرمون تصادفای جزئی هم هست خب همشم ووسه بی احتیاطی 

من کاملا از بابام اموزش دیدم واسم وقت گزاشت توجای خلوت خیلی رو گاز ترمز و کلاج تمرین کردم وبقول دوستومون تمرین زیاد میخواد بنطرم رانندگیم عین ریاضی فراره باید روزمره هی تکرارش کنی 

2706