2726

من میخوام دکترمو عوض کنم بهم ایشون رو معرفی کردن. تنبلی دارم

بی تاب لحظه های ناب مادر شدنم. من پست ترین انسان خاکی این زمینم و از خدایم طلب مهر دارم زیرا که میدانم صدایم و نگاهم را دوست دارد

۳ تا دکتر عوض کردم میخواستم برم رویان.. ایشون رو بهم پیشنهاد دادن

بی تاب لحظه های ناب مادر شدنم. من پست ترین انسان خاکی این زمینم و از خدایم طلب مهر دارم زیرا که میدانم صدایم و نگاهم را دوست دارد

کسی نرفته پیششون؟   کسی نمیشناسه؟؟؟؟    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا کسی جواب منو نمیده؟ از تهران کسی نیس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2728

من هم تو اقدامم

اين دكتر رو نميشناسم

ولي منم تازه دكترمو عوض كردم اين دكتر جديدمو اصلا نميشناسم

ولي يه نكته مهم اينكه دكترم خودش سونو داره

خيلي خوب بود 

همون موقع معاينه كرد گفت فوليت خوبه فردا آمپول بزن از اين خيلي خوشم اومد كه همونجا چك كرد 

به نظرم يه همچين دكتري پيدا كني خوبتره

۳ تا دکتر عوض کردم میخواستم برم رویان.. ایشون رو بهم پیشنهاد دادن

عزیز اگه پول برات مهم نیست برو پیشش

من دو ماه حاملگیم دو میلیون خرج کردم بعدشم سقط شد

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔

يكي دو سال پيش كه ابن سينا بود العان نميدونم 

ولي تو ابن سينا ميديدم  سقط مكررا و پرونده هاي سخت رو ويزيت ميكرد 

دكتر خيلي خوبيع  

فکر کردن کار سختیست !! برای همین اکثریت مردم «قضاوت»میکنند...
من هم تو اقدامم اين دكتر رو نميشناسم ولي منم تازه دكترمو عوض كردم اين دكتر جديدمو اصلا نميشناسم و ...

اسم دکترت چیه؟ تهرانه؟

عزیز اگه پول برات مهم نیست برو پیشش من دو ماه حاملگیم دو میلیون خرج کردم بعدشم سقط شد

پول که برام مهمه.. تو مطب خودش سونو میکنه؟

اره عزیزمپارسال تابستون سونو ویزیت 80تومن میگرفت الانو نمیدونم

سونو با ویزیت ۸۰؟  بیمه تکمیلی قبول میکنه؟

سونو با ویزیت ۸۰؟  بیمه تکمیلی قبول میکنه؟

این قیمت پارسالشه یک سالو نیم پیشش 

والله نمیدونم نپرسیدم برا من داروها گرون ازمایشهای گرون 

نمیدونم شاید لازم بوده 

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
این قیمت پارسالشه یک سالو نیم پیشش  والله نمیدونم نپرسیدم برا من داروها گرون ازمایشهای گرون&nb ...

دکتر قبلی منم دارو گرون میداد.. ۴۰۰ تا ۵۰۰ دارو هامبود اما هیچی.. یه آزمایش ننوشت برام.. فقط سونو.. 

عزیزم من امسال رفتم 30 سونو گرفت 40 ویزیت معاینمم کرد گرون نمیگیره الان هرجا بری همینه بیمه تکمیلی اگه داشته باشی برای آزمایش و همه چی راحتی چرا قبول نکنن اما فکر کنم خودت حساب میکنی نامه میگیری بعدا میگیری پولتو از بیمه

دکتر دقیقیه پشیمون نمیشی 

دکتر زهرا حیدرم خوبه اون بیمارستان مهدیه ام میشینه که دولتیه 

اما دیر وقت میده الان زنگ بزنی برای دو ماه دیگه وقت میده اگه خواستی بری پیشش مطبشو تو نت سرچ کن زنگ بزن وقت بگیر بعد اگه هزینش برات سخت بود میتونی باهاش صحبت کنی بری بیمارستان مهدیه زیر نظرش 

عشق یعنی آیلینو باباش😍😍😍💕 به نیت مادر شدن همه منتظرای نی نی💕اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ💕💕
2706