2726
عنوان

ماسک مو و شامپو ریزش مو

5346 بازدید | 17 پست

سلام دوستان

من موهام خیلی میریخت و زود چرب میشد از شامپو مخصوص موهای چرب استفاده میکردم تو حموم کلی موهام میریخت شامپو رو عوض کردم برای موهای معمولی زدم دیگه تو حموم موهام نمیریخت ولی فرداش باز باید میرفتم حموم و موهام باز ریزشش زیاد شد

بهم ماسک مو معرفی کردن اونم تو حموم وقتی میزنم موهام میریخت البته فکر کنم موهایی بود که گره خورده بود چون ماسک رو به ریشه نمیزدم که بگم موها از ریشه میریخت و لی بعدش ریزش ندارم.

الان شامپو کلیر میزنم موهام ریزشش کم شذه اما خیلی نرم شده چربیشم متعادل شده اما بعد حموم موهام خیلی نرمه و موهای ریز سرم مثل موهای وز شده رو موهام وایمیسته نمیدونم چجوری بگم،بنظرتون بعد استفاده از شامپو ماسک بزنم خوب میشه؟اصلا ایتن کلیر خوبه صبر کنم تاثیرشو میبینم؟

یه سوال دیگه اونایی،که از نرم کننده استفاده میکنن تو حموم موهلشون زیاد میریزه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یک خیابان کرده مجنونم🌷 تو می دانی کجاست؟/ آن خیابان کوی جانان قطعه ای از کربلاست 🌷یک خیابان دل ربوده از تمام عاشقان 🌷 هست آنجا جای پای مهدی صاحب زمان🌷 یک خیابان گشته تنها جلوه گاه عالمین🌷 یک طرف قبر ابوالفضل یک طرف قبر حسین 🌷کاش در بین دو شاهد عمر پایان می گرفت🌷 کاش جانم را اجل در آن خیابان می گرفت 😢

ماسک مو و نرم کننده رو به هیچ وجه به ریشه و پوست سرت نزن ریزش میاره 

یک خیابان کرده مجنونم🌷 تو می دانی کجاست؟/ آن خیابان کوی جانان قطعه ای از کربلاست 🌷یک خیابان دل ربوده از تمام عاشقان 🌷 هست آنجا جای پای مهدی صاحب زمان🌷 یک خیابان گشته تنها جلوه گاه عالمین🌷 یک طرف قبر ابوالفضل یک طرف قبر حسین 🌷کاش در بین دو شاهد عمر پایان می گرفت🌷 کاش جانم را اجل در آن خیابان می گرفت 😢
به ساقه موهام میزنم ولی تو همون حموم کلی موهام میریخت

من خودم خیلی وقته شامپو نمیزنم بیشتر یا گل سرشور یا با حنا موهامو میشورم،، چربیشم حسابی میگیره،،موهای من خیلییی چربه

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1479603/کم-پشتی-مو این تاپیکو بخون حتما نتیجه می گیری

اینو خوندم خیلی ها گقتن ریزشش بیشتر شده ولی خوب انگار مراحلشه

شما خودت استفاده کردی؟

تازه شروع کردم اولش اره ولی بعدش خوب میشه

الان به مامانم گفتم گفت اینا همش مفیده ترکیب بدی نیست،فقط بخاطر چربیش نگرانم که ،اونجا نوشته بود حنارو بیشتر کنیم،من قبلا یه دوره از روغن های شیمیایی استفاده کردم خوب بود اینا که طبیعیه

2706