2410
2553
عنوان

هدف عکاس در عقد مامانم+عکس

1215 بازدید | 47 پست

اخه این اقای عکاس هدفش چی بوده از گردن به پایین عکس گرفته فقط این یکی عکس نیست کلا عکس ها عقد مامانم اینجوره 

اگه دوست داشتین به امضام هم سر بزنید 🌷

زندگی قصه مرد یخ فروشی است، که از او پرسیدند :فروختی؟  گفت :نخریدند تمام شد!!!! 

😂😂😂😂باز خوبه همینم دارن مادر من عکس ندارن اصلا

درسته که هیچکس ندید وقتی خوردی زمین بلند شدی و خودتو تکوندی و با همه زخمات ادامه دادی درسته که حواس هیچکس بهت نیست ولی تحمل کن. صبر داشته باش...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714

کادر بندی تو دوربین های قدیم سخت بود، این بنده خدا هم عکاس نبوده وارد نبوده (حتی اگر به عنوان عکاس آوردنش، باز هم عکاس نبوده)

ترگلم، خواهرزادۀ مامان بزرگ نقاش. بعضی وقتا مهمون شما.  ** نی نی سایت به من آموخت، هر کسی رو نباید راهنمایی کرد. بعضی ها دلشون می خواد تو ناآگاهی های خودشون خوش یا ناخوش باشن.**

😂😂😂😂

بعضی حرفها را" نباید زد"                                                 بعضی حرفها را" نباید خورد"                                                       بیچاره دل چه میکشد                     میان این" زد "و" خورد"
2706