1232
1226
عنوان

هدف عکاس در عقد مامانم+عکس

1038 بازدید | 47 پست

اخه این اقای عکاس هدفش چی بوده از گردن به پایین عکس گرفته فقط این یکی عکس نیست کلا عکس ها عقد مامانم اینجوره 

اگه دوست داشتین به امضام هم سر بزنید 🌷

زندگی قصه مرد یخ فروشی است، که از او پرسیدند :فروختی؟  گفت :نخریدند تمام شد!!!! 

😂😂😂😂باز خوبه همینم دارن مادر من عکس ندارن اصلا

درسته که هیچکس ندید وقتی خوردی زمین بلند شدی و خودتو تکوندی و با همه زخمات ادامه دادی درسته که حواس هیچکس بهت نیست ولی تحمل کن. صبر داشته باش...

واای😁😁😁😁

الان رای میدم

به راه های ارتباطی یکدیگر بخدا دست نزنیم           اجازه بدهیم هرکس به گونه خودش به خدایش وصل شود  ن ب شیوه ما                                                    خدا عارف عاشق میخواهد ن مشتری بهشت

همین حالا با یک مشاور و روانشناس صحبت کن.

کد تخفیف ۲۰٪ : ninisite

دانلود اپلیکیشن تلیار

1156

کادر بندی تو دوربین های قدیم سخت بود، این بنده خدا هم عکاس نبوده وارد نبوده (حتی اگر به عنوان عکاس آوردنش، باز هم عکاس نبوده)

ترگلم، خواهرزادۀ مامان بزرگ نقاش. بعضی وقتا مهمون شما.  ** نی نی سایت به من آموخت، هر کسی رو نباید راهنمایی کرد. بعضی ها دلشون می خواد تو ناآگاهی های خودشون خوش یا ناخوش باشن.**
1213

فکر کنم او وقتا مردا غیرتی بودن نمیذاشتن صورت معلوم بشه😄😄😄😄

مطمئنم روزی میای بغلم عزیز دلم .اونروز بهترین روز من و پدرته😍😍😍 بیا که زندگیمون رنگ و بوی تازه ای بگیره عشق مامان💋💋💋ولی یادت باشه من هنوزم عشق اول و اخره پدرت هستماااااا😄😄😄فقط محض یاداوری گفتمممم👶👶👶

😂😂😂😂

بعضی حرفها را" نباید زد"                                                 بعضی حرفها را" نباید خورد"                                                       بیچاره دل چه میکشد                     میان این" زد "و" خورد"
1167

رای دادم خیلی خوشمله عروسکا

مطمئنم روزی میای بغلم عزیز دلم .اونروز بهترین روز من و پدرته😍😍😍 بیا که زندگیمون رنگ و بوی تازه ای بگیره عشق مامان💋💋💋ولی یادت باشه من هنوزم عشق اول و اخره پدرت هستماااااا😄😄😄فقط محض یاداوری گفتمممم👶👶👶
حتما تو کادر دوربینو نگاه نمیکرده همینجوری میگرفته     خدا نگهشون داره برات

مرسی عزیزم شایدم بدبخت حواسش حسابی پرت شده

کله البومتو فک کنم میخوای بزاری در اینده...عکسی یه رای😝😜

اره تازه عکس عروسی مونده😂

1241