2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظر من که بهش خیلی مهربانانه بگو عزیزم چرا از من پنهانکاری میکنی صداقت تو زندگی مهمتره اگه دوست داری از این فیلما ببینی دوست دارم منم همراهیت کنم اونوقت خیلی چیزها درست میشه
2720
یک دلم میگه صبح بشینم این تابیک رو براش بخونم و بگم یکی از دوستای نی نی سایته و ازش نظر بخوام چون خیر سر حیزش خیلی راهنما هست
آنچنان کار کن که گویی تا ابد زندگی خواهی کرد و آنچنان زندگی کن که گویی همین فرداخواهی مرد.
فدات بشم مانا جان. ناراحت نباش. برو بخواب. فردا سره یه فرصت مناسب بگو بهش. فقط جنگ و دعوا نه. خودتو کنترل کن. نذار قبح قضیه بریزه و بگه دوست دارم!
سخت است یکرنگ ماندن، در دنیایی که مردمش برای پررنگ شدن حاضرند هزار رنگ باشند....
اینجوری درباره شوهرت حرف نزن بیشتر وقتا ما فکر میکنیم دقیقا مردا مثل ما فکر میکنن ولی واقعا اینطور نیست شاید یه قصدی داره که زیادم بد نباشه به جای اینکه عصبی بشی و جلوشو بگیری آزادش بزار تازه خودتم قاطی کاراش بشو که احساس کمبودش رفع بشه
2714
من متنفرم از مرد حیز چشم ناپاک الان برام خیلی نامحرمه ازش متنفر شدم دلم میخواد جیغبزنم از خواب وحشتزده بیدار شه تا دلم خنک شه الان دیگه دست خودم نیست در حد مرگ اذیتش میکنم

آنچنان کار کن که گویی تا ابد زندگی خواهی کرد و آنچنان زندگی کن که گویی همین فرداخواهی مرد.
من متنفرم از مرد حیز چشم ناپاک الان برام خیلی نامحرمه ازش متنفر شدم دلم میخواد جیغبزنم از خواب وحشتزده بیدار شه تا دلم خنک شه الان دیگه دست خودم نیست در حد مرگ اذیتش میکنم

آره فکر خوبیه. مثل من که الان از شوهرم پرسیدم تو هم بپرس. وقتی جوابتو داد بگو پس تو چرا نگاه میکنی؟
سخت است یکرنگ ماندن، در دنیایی که مردمش برای پررنگ شدن حاضرند هزار رنگ باشند....
بابا این حیزی نیست که کنجکاوی مردا رو نباید محدود کرد باید کنترل کرد یکی از فامیلای ما دقیقا همین اتفاق براش افتاد مانا و اون هم پاک کرد و به شوشو گفت بعدش فکر میکنی چی شد الان شوهرش ساعت 10- 11 میاد خونه خیلی سرده و کاراشو پنهان میکنه
واقعا از تمام دوستام ممنونم ولی من اگه بهش نفهمونم که با این زنومردهای لخت در حد سکته پیش رفتم میشه عقده تو دلم میمونه و میدونم ته این داستان دعوا هست حالا چه جوری خدا داند که من دارای چه موقعیتی بشم باید معذرت بخواد اصلا الان حالم خوب نیست نمیدونم باید چیکار کنم ولی الان تو ذهنمه که لبتاب رو باز کنم و فیلنو بیارن رو استب و تا صبح که بیدار میشه ببینم چه غلطی میکنه

باز هن از همتوت ممتونم که راهنمایی کردین

ا
واقعا از تمام دوستام ممنونم ولی من اگه بهش نفهمونم که با این زنومردهای لخت در حد سکته پیش رفتم میشه عقده تو دلم میمونه و میدونم ته این داستان دعوا هست حالا چه جوری خدا داند که من دارای چه موقعیتی بشم باید معذرت بخواد اصلا الان حالم خوب نیست نمیدونم باید چیکار کنم ولی الان تو ذهنمه که لبتاب رو باز کنم و فیلنو بیارن رو استب و تا صبح که بیدار میشه ببینم چه غلطی میکنه

باز هن از همتوت ممتونم که راهنمایی کردین

ا
2706