2410
2553
عنوان

متولدین فروردین 89

| مشاهده متن کامل بحث + 1322793 بازدید | 31242 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام.. سلام.. اینجا چقدر شلوغ بوده همه خوبین؟ نغمه جون بالاخره اومدی نازبانو؟ خدا رو شکر که همه چیز خوب بوده.. کوروش هم که حسابی تپلی میشه ..همونی که می خواستی.. مخصوصا برای تو که سزارین میشی عالیه سانی خانوم چطوره.. دوربین نو مبارکه.. ما که خیلی تنبلیم خاله.. هنوز داریم با اون گازوئیلی می جنگیم.. در ضمن مامان سانی کی گفته دخملی زردی نداره(استرس بدم) هم دختر خواهرم و هم دختر خواهر شوهرم که تازه دنیا اومده زردی داشتن (ها ها ها ) یه کم جلو اون شیکم مبارک رو بگیر فائزه خانوم ناز نازی.. خوبی؟ مگه طبیعی هیکل رو خراب میکنه؟ !!!!! فائزه قدت چقدره؟ من از خدامه که پرهام خیلی درشت نشه من بتونم طبیعی زایمان کنم شبی جونم الهی.. از دستم دلخور نشو.. اونو واسه خواهر شوهر گفتم.. سارا خیلی هم قشنگه.. ولی منم مثل بقیه نظرم اینه که یه اسم بذار به شایان بیاد خانووووووووووووم حنا.. بیا مامانی ببینیم چیکار کردی؟
2456
امروز من مرخصی گرفتم برم دانشگاه به کارام برسم و شاید خانوم حنا رو هم ببینم... اما چشمتون روز بد نبینه که ساعت 9 صبح وقتی رفتم دسشویی موقع خشک کردن\ دستمال چند قطره خونی شد اما از اونجا که دید ندارم نفهمیدم دقیق از کجا بود... بعد کلی استرس گرفتم که نکنه من با سرعت نور از سانی جلو بزنم.......واااااااااااااااااییییییی
خلاصه ترسیدم و خونهخ موندم اما هر کاری می کردم اینترنتم وصل نمی شد تا چند دقیقه پیش.....می خواستم ببینم کسی اینطوری شده؟؟؟؟؟
الان خدا رو شکر خبری نیست و حالم خوبه... ترسیدم از جام تکون بخورم بدتر شم.... دیشب کمر درد خیلی شدیدی داشتم....
ان مع العسر یسرا، فان مع العسر یسرا
2714
نغمه جون و بقیه مامانایی که کمر دردتون شدیده چه کار می کنید ؟؟من دارم از کمر درد کلافه می شم... از ماه دوم تا الان داشتم که به مرور داره شدیدتر می شه...
راست میگی نازی من همش میترسم .الان توسونو وزنشو زده بود 1920 ولی دکتر میگه بیشتره.تاره من امروز میرم هفته 31 تموم میشه وباورت نمیشه غذا خوردن واسم شده عذاب. از دیشب هم شوشو و خواهرش گیر دادن تو اشتباه میکنی وزنه قبله بارداریتو .اخه هر کی منو میبینه باورش نمیشه 20 کیلو اضافه کردم.میگن حتما تو اون موقع بیشتر بودی.
ولی بازم اگه درست باشه و من دو کیلو رو به وزنه اون موقع اضافه کنم بازم اون موقع من اضافه وزن داشتم بازم 18 کیلو زیاده .
بچه ها من یه سوال خصوصی بپرسم نگین چقدر این تربچه پر روه ها!!! ولی لطفا جواب بدین اگه راه حلی به ذهنتون می رسه....مرسی... وسه شیو کردن چه کار می کنید؟؟؟؟ آخه دید که نداریم....
سلام مریم بانو. من قدم 167 .نه بابا بستگی به بدنت داره یکی رعایت نمیکنه هیکلشم بهم میخوره ربطی به سزارین و طبیعی نداره.یکی هم خدا دادی هیکلش میزونه .5شنبه تو صارم مادرای بقوله خودشون موفق اورده بودن اونایی که طبیعی بودن .خوش هیکل و عالیییییییی .یکیشون مثله باربی بود .من اینا رو قبل از بارداری اون موقع ها میگفتم با اطلاعاته ناقصه اون دورا نشوشوی بنده یادش مونده بود.

ولی هم دکتره سونو هم دکتر دیروزم میگفتن بچه با پا خیلی اذیت میکنه.خداییش سخته.از یه طرف سرش فشار میاره از پایینم پاهاش. خدا به دادم برسه............
مریم گلی میدونم! برای همینم گفتم خدا به دادم برسه. اما گفتم که دکی گفت به گرمی و سردی خوری و اینا ربطی نداره.

نازی تربچه چون استراحت کن ببین شاید دیگه نیاد. اگه بازم اومد حتما با دکی تماس بگیر.

شیوا جون چه کردی؟! مگه نمیخوای کارگر بگیری؟ دیگه چرا از الان خونه رو به هم ریختی؟
2706