2410
2553
عنوان

پرولاکتین بالا در مردان

| مشاهده متن کامل بحث + 11000 بازدید | 29 پست
5سال پیش سراین مسئله یه ماهی بیمارستان بستری بود که با قرص رفع شد اما دکترش حتی نگفته بود ک باید دوب ...

خب پس انشاءلله که بازم با دارو برطرف میشه عزیزم ولی در مورد بارداری که گفتین چون تاثیر رو FSH LH داره حتما باید این مسئله برطرف بشه و یا تا یه حدی که هورمونهاش تنظیم بشه کنترل بشه عزیزم

عشق سوء تفاهمی ست بین دو احمق که با ببخشید گفتنی تمام میشود😔
مگه برا مردها م پیش میاد؟ من خودم رفتم ازمایش ۱۰۰۰بود پرولاکتینم الان دارم قرص کابرلین میخورم یه روز ...

اره ،و اینکه برخلاف زنا ک رو پریودشون تاثیرمیزاره و متوجه میشن درمورد مردا علامتی نداره تا اینک بیناییشون ضعیف شه یا اینکه اختلالات جنسی پیدا کنن

مثل عکس رخ مهتاب که افتاده در آب.                         در دلم هستی و بین منو تو فاصله هاست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خب پس انشاءلله که بازم با دارو برطرف میشه عزیزم ولی در مورد بارداری که گفتین چون تاثیر رو FSH LH دار ...

مرسی عزیزم😘

مثل عکس رخ مهتاب که افتاده در آب.                         در دلم هستی و بین منو تو فاصله هاست
ان شالله بادارو حل میشه. پیش دکتر محمد باقر لاریجانی برید. یکی از فامیلامون پرولاکتین بالا داشت. آدن ...

😘💜💜

2720
اره ،و اینکه برخلاف زنا ک رو پریودشون تاثیرمیزاره و متوجه میشن درمورد مردا علامتی نداره تا اینک بینا ...

وای.. اره رو بیناییم اثر داره چشمای منم تار میشد گاهی..

انشاا.. ک حل بشه🙏

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️
ان شالله بادارو حل میشه. پیش دکتر محمد باقر لاریجانی برید. یکی از فامیلامون پرولاکتین بالا داشت. آدن ...

عزیزم اون فامیلتون که گفتین مشکلشون حل شد؟بچه دار شدن؟

اللهم عجل لولیک الفرج 😍😍😍 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستید 😘😘😘
2714
عزیزم اون فامیلتون که گفتین مشکلشون حل شد؟بچه دار شدن؟

خواهر شوهرم تو هیپوفیزش غده داشتن. الان بیشتر از ۵ ساله که دارو میخوره. غده از بین رفته اما دکترش دارو رو قطع نکرده. البته همسرش مشکل داره. فعلا که بچه ندارن.

🌷خدایا شکرت که دوباره حس مادر شدن رو به من عطا کردی❤🌷
خواهر شوهرم تو هیپوفیزش غده داشتن. الان بیشتر از ۵ ساله که دارو میخوره. غده از بین رفته اما دکترش دا ...

ممنونم عزیزم خیلی لطف کردین ،ان شاالله زودتر بهبودی کامل پیدا کنن و نی نی دار بشن

اللهم عجل لولیک الفرج 😍😍😍 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستید 😘😘😘
معمولا با دارو رفع میشه عزیزم  اگر هم خیلی بزرگ باشه یه جراحی داره

بی زحمت منم راهنمایی کنید ، دو ساله پسر خالم پرپلاکتینش بالاست ، مجرد هم هست ، چکار کنه؟ کجا بره؟ کلا درمان کردین شما؟ چه اقدامی بکنیم؟ درمان میشه یا اخرش مرگه؟ 🤦🤦

شوهرمنم از مهر داره دارو میخوره دی ماه ازمایش داره که ببینیم بهترشده یا نه،پرولاکتین همسرمن2000بود خ ...

الان چکار کرد؟ درمان شد یا نه؟  نتیجه چیشد بعد این همه سال؟  لطفا راهنمایی کنید 

2706