2726
عنوان

پرولاکتین بالا در مردان

11068 بازدید | 29 پست

سلام،کسی بوده که شوهرش ماکروآدنوم هیپوفیز داشته و درمان شده باشه و الان باردار باشه😖😖

مثل عکس رخ مهتاب که افتاده در آب.                         در دلم هستی و بین منو تو فاصله هاست

معمولا با دارو رفع میشه عزیزم 

اگر هم خیلی بزرگ باشه یه جراحی داره

من هر روز از هر لحاظ بهتر و بهتر میشوم ... من لایق بهترین ها هستم ^_^ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1218273 برای حاجتم یه صلوات بفرست ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
يكي از اشناهامون شوهرش پرولاكتينش بالا بود دوماه دارو خورد بعد باردار شد خانمش 

شوهرمنم از مهر داره دارو میخوره دی ماه ازمایش داره که ببینیم بهترشده یا نه،پرولاکتین همسرمن2000بود خیلییییی بالا

مثل عکس رخ مهتاب که افتاده در آب.                         در دلم هستی و بین منو تو فاصله هاست
سایز  آدنوم چقدره؟

25*27میل،که باعث شده Lhوfshبه یک دهم برسه واس همین امیدندارم 😔😔😔

شوهرمنم از مهر داره دارو میخوره دی ماه ازمایش داره که ببینیم بهترشده یا نه،پرولاکتین همسرمن2000بود خ ...

علایم خاصی داشت که به پرولاکتین مشکوک شدین و آزمایش دادین؟

🌷خدایا شکرت که دوباره حس مادر شدن رو به من عطا کردی❤🌷
25*27میل،که باعث شده Lhوfshبه یک دهم برسه واس همین امیدندارم 😔😔😔

عزیزم معمولا آدنوم بالای ۲ سانت و البته اگر علامتدار باشه جراحی میکنن اصلا دارو مصرف نکردن؟

عشق سوء تفاهمی ست بین دو احمق که با ببخشید گفتنی تمام میشود😔
 عزیزم معمولا آدنوم بالای ۲ سانت و البته اگر علامتدار باشه جراحی میکنن اصلا دارو مصرف نکردن؟

5سال پیش سراین مسئله یه ماهی بیمارستان بستری بود که با قرص رفع شد اما دکترش حتی نگفته بود ک باید دوباره برن چکاپ واس همین قرصو بعد40روز قطع کرد الانم دوسال اقدام داشتیم ک نتیجه نداشت با ازمایش مشخص شد که پرولاکتینش خیلی بالاست به دکتر غدد مراجعه کرد ک بهش فعلا دارو داده چندروز دیگ مجدد ازمایش و ام ار ای داره که ببینن کوچیک شده یا نه

5سال پیش سراین مسئله یه ماهی بیمارستان بستری بود که با قرص رفع شد اما دکترش حتی نگفته بود ک باید دوب ...

اما نمیدونم کسی بااین مشکل باردار شده یا نه،ینی اسپرم درست میشه؟چون پرولاکتین بالا باعث شده Lhوfshیک دهم بشه

دفعه پیش ک بیمارستان بود بیناییش ضعیف شده بود اما ایندفه جز باردار نشدن من هیچ علائمی نداشت

علایم خاصی داشت که به پرولاکتین مشکوک شدین و آزمایش دادین؟

جز حجم کم اسپرم علامتی نداشت بخاطر حجم کم اسپرم ازمایش انجام نمیدادن رو نمونه اسپرم ازمایش هورمونی ک داد متوجه شدیم دوباره ادنوم برگشته

مگه برا مردها م پیش میاد؟

من خودم رفتم ازمایش ۱۰۰۰بود پرولاکتینم الان دارم قرص کابرلین میخورم یه روز درمیان

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️
دفعه پیش ک بیمارستان بود بیناییش ضعیف شده بود اما ایندفه جز باردار نشدن من هیچ علائمی نداشت

ان شالله بادارو حل میشه. پیش دکتر محمد باقر لاریجانی برید. یکی از فامیلامون پرولاکتین بالا داشت. آدنوم هیپوفیزم داشت. الان نزدیکه ۵ ساله کابرگولین مصرف میکنه. آدنومش دفعه پیش که ام آر آی داد. دیده نشد. دکتر داروشو کم کرده. پرولاکتینش هم تحت کنترله. این بار ام آر آی بده و دیده نشه، احتمالا داروشو دیگه قطع کنه. اونم روی بیناییش تاثیر گذاشته و فعلا بچه نداره.البته بنده خدا همسرشم آزواسپرمی داره. ان شالله همسر شماهم با مصرف دارو مشکلش حل بشه.

🌷خدایا شکرت که دوباره حس مادر شدن رو به من عطا کردی❤🌷
2706