2703
2553
خب چرا 😕 درسته خزن و خیلی بیخودن ولی خب خدایی کاری نکردن تا باشه اینستا پر ازین خزا  پارتی هم ...

عزیزم دارن تک تک جمعشون میکنن،کارخوبی هم میکنن،دارن رسمآ قبح خیلی ازکارارومیریزن،پارتی وبی حجابی روعادی جلوه میدن بدون عقدومحرمیت یکسره توبغل همن خب خیلی بدآموزی داره،هردقیقه هم ماهگرد دوستیشونومیگیرن که به همه ثابت کنن ماعقدی بینمون نیست فقط دوستیم باهم درصورتی که مثل زن وشوهرن

دوست جونیا هرکس به عکاسی وارده لطفأ به من اطلاع بده،شدیدأ به کمک احتیاج دارم😘😘😘😘
چیکارشون کردن؟😨

ميگفت حتى دستشويي رفتنشونم بايد گزارش ميدادن تمامه تلفوناشون كنترل بود ميگفت اخرين بار كه  ميخواستم مهمونى برن  ميگفت يه نَفَر زنگ زده به ممد گفته ا مگه نگفت ايم حقه رفته مهمونى رو ندارى ميگفت فقط چند نفرمون از اون مهمونى خبر داشتيم گفت مرده زنگ زده بوده حتى تعداده مهموناى دعوت نشده رو هم ميدونسته ادرسو همه چى هم داشته ميگفت ممد رنگش شده بود زرد چوبه گفت از بعد اون تماس ما ديگه كلا با هاشون كات كرديم

خدا جونم کلی خسته ام کلی دلگیرم  برای بار سوم نینیم سقط شد وای که چقدر تنهام 😔😔😭😭.     ‌خدایا بازم شکر 😔                              خدایا نزار آرزو به دله شنیدنه کلمه مامان بشم خدایا شده برام آرزو بغل کردنه نینیم خدایا قسمتم کن🤲🤱🤰🏻👼🏻👶🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خب گرفتنشووون پیجشونم ی مدت بستن

اره ولی دلیل گرفتنشون معلوم نیس چیه از اینا ضایع ترم تو اینستا هس

من صاحب اعمال خویشم،میراث‌دار کردارهای خویش،زاده اعمال خود،در پیوند با کردار خویش،و متکی بر اعمال خود می‌زیم،و هر فعلی که انجام می‌دهم،نیک یا بدمیراث آن به من می‌رسد
2720
کاش مردم یکم بخدشون بیان نرن فالوو کنن اینام خسته شن دست از این کاراشون بردارن

متاسفانه مثه قارچ دارن رشد میکنن این پریسا و ممل و جمع میشن اون پسرو دختره بود آهنگ میزدن پسر خوشکله بعد همش. لیپ و این و اون یعد دوباره بهم زدن حالا با یکی دیگس ماریان یه این چنین اسمی بود

حال دلم خوشش نیست😔میشود برای دلم امن یجیب بخوانی؟😢
2714
عزیزم دارن تک تک جمعشون میکنن،کارخوبی هم میکنن،دارن رسمآ قبح خیلی ازکارارومیریزن،پارتی وبی حجابی روع ...

اره بابا جمعشون کنن یا حداقل بهشون هشدار بدن یه ذره جمع کنن خودشونو عملا لخت میگردن😐

بچه ها بهم رای بدیییین تاپیک دیگه نزنم😅😅😅😅😍😍😍😍😍😍

رای  دادم عزیزم چ هنرمندی خیلی خوشگل بود

من صاحب اعمال خویشم،میراث‌دار کردارهای خویش،زاده اعمال خود،در پیوند با کردار خویش،و متکی بر اعمال خود می‌زیم،و هر فعلی که انجام می‌دهم،نیک یا بدمیراث آن به من می‌رسد
آره زندان بودیه مدت،پیجشون هم باشرط وشروط بهشون پس دادن

ميگفت كلى جريمه اش كرده بودن 

خدا جونم کلی خسته ام کلی دلگیرم  برای بار سوم نینیم سقط شد وای که چقدر تنهام 😔😔😭😭.     ‌خدایا بازم شکر 😔                              خدایا نزار آرزو به دله شنیدنه کلمه مامان بشم خدایا شده برام آرزو بغل کردنه نینیم خدایا قسمتم کن🤲🤱🤰🏻👼🏻👶🏻

تبلیغات بود . این دختره حالت عادیش همه مهمونیا لخت بود حالا عروسیش حجاب کامل لباسشم ی لباس ساده سفید بود لباس عروس نبود صرفا تبلیغات بود

روزی آید که دلم هیچ تمنا نکند...
2706