موضوع بحث

ممد لمینیت و میشناسسسین؟😮

| مشاهده متن کامل بحث + 3041 بازدید | 264 پست
1396/09/16
|
14:35
خب چرا 😕 درسته خزن و خیلی بیخودن ولی خب خدایی کاری نکردن تا باشه اینستا پر ازین خزا  پارتی هم ...

عزیزم دارن تک تک جمعشون میکنن،کارخوبی هم میکنن،دارن رسمآ قبح خیلی ازکارارومیریزن،پارتی وبی حجابی روعادی جلوه میدن بدون عقدومحرمیت یکسره توبغل همن خب خیلی بدآموزی داره،هردقیقه هم ماهگرد دوستیشونومیگیرن که به همه ثابت کنن ماعقدی بینمون نیست فقط دوستیم باهم درصورتی که مثل زن وشوهرن

چیکارشون کردن؟😨

ميگفت حتى دستشويي رفتنشونم بايد گزارش ميدادن تمامه تلفوناشون كنترل بود ميگفت اخرين بار كه  ميخواستم مهمونى برن  ميگفت يه نَفَر زنگ زده به ممد گفته ا مگه نگفت ايم حقه رفته مهمونى رو ندارى ميگفت فقط چند نفرمون از اون مهمونى خبر داشتيم گفت مرده زنگ زده بوده حتى تعداده مهموناى دعوت نشده رو هم ميدونسته ادرسو همه چى هم داشته ميگفت ممد رنگش شده بود زرد چوبه گفت از بعد اون تماس ما ديگه كلا با هاشون كات كرديم

خدا ياااااااا نذار ارزو به دله شنيدنه كلمه مامان بمونم😔😔

دوست داری یه خرید خوب داشته باشی

فروش ویژه فروشگاه دیجی استایل

ميگفت حتى دستشويي رفتنشونم بايد گزارش ميدادن تمامه تلفوناشون كنترل بود ميگفت اخرين بار كه &nbs ...

وووووووییی 😐😐😐😐😐

‏میگن تو جهنم یه اتاق هست ، توش پرِ بچه مهمونه!  
من نمیبینم دیگه مدیونی فکر کنی حسودیم میشه😐

😁😁😁😁

پرسپولیس تیم من همه هستی من دلم همیشه برات تنگه..  تو دنیای کوچیک من خیلی جای بزرگی داری..موقع بازیات تموم وجودم چشم میشه ب صفحه تلویزیون..قهرمانی خیلی بهت میاد..همیشه قهرمان بمون پرسپولیسم  
کاش مردم یکم بخدشون بیان نرن فالوو کنن اینام خسته شن دست از این کاراشون بردارن

متاسفانه مثه قارچ دارن رشد میکنن این پریسا و ممل و جمع میشن اون پسرو دختره بود آهنگ میزدن پسر خوشکله بعد همش. لیپ و این و اون یعد دوباره بهم زدن حالا با یکی دیگس ماریان یه این چنین اسمی بود

حال دلم خوشش نیست😔میشود برای دلم امن یجیب بخوانی؟😢
عزیزم دارن تک تک جمعشون میکنن،کارخوبی هم میکنن،دارن رسمآ قبح خیلی ازکارارومیریزن،پارتی وبی حجابی روع ...

اره بابا جمعشون کنن یا حداقل بهشون هشدار بدن یه ذره جمع کنن خودشونو عملا لخت میگردن😐

رای دادم پگول جان خیلی خوشگل بود

پرسپولیس تیم من همه هستی من دلم همیشه برات تنگه..  تو دنیای کوچیک من خیلی جای بزرگی داری..موقع بازیات تموم وجودم چشم میشه ب صفحه تلویزیون..قهرمانی خیلی بهت میاد..همیشه قهرمان بمون پرسپولیسم  
متاسفانه مثه قارچ دارن رشد میکنن این پریسا و ممل و جمع میشن اون پسرو دختره بود آهنگ میزدن پسر خوشکله ...

باز این دوتا ندن با هم

بقیشون هفته ای با یکین

بابا مدل شدن اینا  ازدواج چیه😒😒😒 اگه میخواستن ازدواج کنن دختره این همه حجاب نمیگرفت با لبا ...

اخه هشدار دادن بهشون قبلااا