683
648

678

اره چرا حجاب زده بود عروس؟؟؟

من صاحب اعمال خویشم،میراث‌دار کردارهای خویش،زاده اعمال خود،در پیوند با کردار خویش،و متکی بر اعمال خود می‌زیم،و هر فعلی که انجام می‌دهم،نیک یا بدمیراث آن به من می‌رسد
602
686

کیه که نشناسه

شیخ حافظ هم دیگه الان میشناسش 😕 

«بعضی وقت ها به جای جر وبحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچیکی جا شده!»  😓  آلپاچینو

با اون دندونا سرامیکیش😒

جذابیت و زیبایی خانم ها تو اروپا وامریکا و جهان اول به کسی تعلق میگیره که اندام فیت و بدون چربی  داشته باشه کسی که به خودش میرسه دندان های سفید و پوستِ صافی داره تمیزه و مرتبه هر چی ساده تر باشه جذاب تر دیده میشه اینجا به جای مسواک زدن لمینت میکنن به جای اینکه به پوستشون برسن و ویتامین مصرف کنن ارایش غلیظ میکنن تا جوش و.... دیده نشه اینجا به جای اینکه ویتامین مصرف کنن ناخون هاشون نشکنه ناخون میکارن اندازه اژدها اینجا به جای اینکه ورزش کنن و فیت باشن با گِن, فتو شاپ,لباس گشاد......بقیه رو گول میزنن و.در اخر سطح سواد و شعور و اخلاق طرف مد نظر هست..حالا ما نمیگیم همشون اینجوری ان ولی حداقل معیار های زیبایی شون اینه امیدوارم معیار هاتون برای زیبایی حداقل از دید پسرا عوض بشه چون معیار تعدادی زیادی پسره که همچین وضعی رو به وجود اورده خیلی از پسرا پلنگ پرست شدن که پلنگ زیاد شده همش تقصیر دخترا نیست ولی خب دخترا باید واسه خودشون ارزش قائل بشن☺
682