1232
1226

سلام خانوم ها و مامان های هنرمند بیاین عروسک جورابی که درست کردنش راحته براي کوچولوهاتون درست کنید اگه خوشتون اومد به لینک امضام هم رتی بدید 🌷🌷🌷🌷🌷

من لینک کانال آموزشش رو میذارم ولی اگه مشکل داشتید و متوجه نشدید جواب میدم عروسک جورابی قسمت اول

زندگی قصه مرد یخ فروشی است، که از او پرسیدند :فروختی؟  گفت :نخریدند تمام شد!!!! 

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1156
اینم عروسک هایی که خودم درست کردم

خیلی قشنگن فکنم من به اینا رای داده بودم.پسرشم میشه درست کرد؟افرین به سلیقت من واقعا بهت میگم ایوووووووول😘😘😘😘

خدایااااااااااا شکررررررت خودت مواظب نی نی کوچولومون باش.چترم باز باشد یا بسته فرقی نمیکند. بی تو همیشه خیس بارانم...  
1213
خیلی قشنگن فکنم من به اینا رای داده بودم.پسرشم میشه درست کرد؟افرین به سلیقت من واقعا بهت میگم ایوووو ...

وای مرسی چقدر محبت داری 😘 اره پسرشم میشه فقط دستمال سر ننداز براش و موهاشو کوتاه بگیر دورش و به جا دامن یه شورت براش درست کن

زندگی قصه مرد یخ فروشی است، که از او پرسیدند :فروختی؟  گفت :نخریدند تمام شد!!!! 
1167

چه با نمکن دماغشون کوفته اس یاد داداش سیاه میوفتم 😁😁😁

درسته که هیچکس ندید وقتی خوردی زمین بلند شدی و خودتو تکوندی و با همه زخمات ادامه دادی درسته که حواس هیچکس بهت نیست ولی تحمل کن. صبر داشته باش...
1241