2726
عنوان

کسی تا حالا جایی سراغ داره برای کاشت مو یا تزریق پلاسما؟ تهران و کرج!!

| مشاهده متن کامل بحث + 235030 بازدید | 1104 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام بچه ها من هم ریزش موی شدید دارم دوس دارم پی آر پی بکنم لطفاً‌اگه دکتر خوب میشناسید معرفی کنید

عزیزم تو بیمارستان عرفان نیایش بخش کلینیک پوست داره. کار دکتراش خوب بود. قیمتشم مناسب بود نسبت به مطبای شخصی

من کلینیک کاشت مو اسمان کاشتم. ولی اصلا توصیه نمیکنمش. تمام ارقامی که قبل از کاشت مو گفته میشه که فلان قدر گرافت میکاریم کاملا دروغه. ابتدا بهتون میگن کامل و پر میکارن ولی بعد از اینکه پول رو کامل واریز کردید دکتر بهتون میگه که پشت موهارو اگر بانک مو رسید میکاریم اگر نرسید نمیکاریم (مال من رسید ولی بازم نکاشتن!!گفتن روش ما اینه که یه قسمتی از بانک مو رو دست نزنیم!!!) واسه اینکه بعدها برید پیششون یکباره دیگه ازتون پول بگیرن. اولش هم یه امضا ازتون میگیرن که اگر موهاتون پر نشد برای اینکه انتظارتون از عمل بالا بوده

مرکز نیلفروش رو به هیچ عنوان توصیه نمیکنم. فقط دکان باز کردند. هیچ اثری از خود این آقای دکتر در تمام ...

سلام دوست عزیزم من تو کلینیک رنسانس کاشت مو انجام دادم جدید ترین روش رو انجام میدن و اینکه اصلا نیازی به کوتاهی مو نیست

سلام دوست عزیز  به عنوان کسی که چند ماهی میشه کاشت مو انجام داده باید عرض کنم در این سایت هم م ...

سلام دوست عزیز.میشه منم راهنمایی کنید.درخاست دوستیمو قبول میکنید.ممنونم

گریه واسه امام حسین واسه من فقط وفقط برکت داره.اصلا محرم که میشه انگار رو ابرام.شب که از هیات برمیگردیم حال روحیم خییلی خوبه. نمیدونم چرا یه عده میگن گریه واسه امام حسین باعث افسردگی میشه.هرچی تو زندگیم دارم از برکت اربابه.من مدیونم به کرمت ارباب....
2706