2726
عنوان

کسی تا حالا جایی سراغ داره برای کاشت مو یا تزریق پلاسما؟ تهران و کرج!!

| مشاهده متن کامل بحث + 235019 بازدید | 1104 پست
برادر من رفته پیش ایران فیت خیلی راضی بوده اصلا به قدری طبیعی درآورده که من خودم باورم نشد دیدمش اصل ...

عه چه جالب شوهر منم رفته ایران فیت، خیلی از کاشت موش راضیه. خودمم می خوام برای کاشت ابرو برم پیششون. 

دوستان همانطور که قبلا هم توضیح دادم، از معروفترین پزشکها تا گمنامترین مراکز کاشت مو به دلیل سود بالای این نوع عمل دارای بازاریاب و سیستم تبلیغات گسترده هستند که در این سایت هم می بینیم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام
میدونی تزریق پلاسما یا کاشت مو   برا خانوما حساس تره معاینه های دقیق تری میخواد من خودم چندجایی برا معاینه رفتم ولی میگن نیازی ب جراحی یا لیزر نیست با این ک ریزش شدید دارم ولی راه حلاشونم بعد از چند ماه بی نتیجه میشد این بار رفتم کلینیک رازی تا الان ک نتیجش بیشتر بوده ولی حتما برا معاینه جاهای خوب برو ک اگه واقعا نیاز داشتی برا کاشت مو بری

2728

سلام خدمت همه اونهایی که گرفتار شدن نمی دونن چیکار کنن و کجا برن

اگه میخواید کلاه سرتون نره تا آخر بخونید 

قبل از هر چیز ازتون میخوام زود تصمیم نگیرید خود واژه تبلیغات  تو نود درصد مواقع یعنی دروغ 

مطمئن باشید اگه لوسیون یا شامپویی اختراع بشه که باعث کاشت مجدد مو بشه کل دنیا منفجر میشه 

قبل از اقدام افرادی رو پیدا کنید که اون راهی رو که شما میخواین برید اونا رفته باشن بعد میفهمید جواب میده یا نه 

ازتون خواهش میکنم گول تبلیغات رو نخورید منم مثل شما کلی بخاطر موهام استرس داشتم نمیدونستم چیکار کنم کلی هزینه کردم واسه داروهایی  که تبلیغ میکنن (لوسیون ، شامپو) و غیره 

کلی تحقیق کردم راجع به دکتر عالی نژاد اصفهان آخرش با یکی آشنا شدم 

گفت : من رفتم پیشش تا دوسال داروهاشو رو مصرف کردم خیلی راضی بودم اما بعد از دوسال تمام موهام دوباره ریخت چون پول نداشتم دارو ها رو بخرم ، بعد دوسال فهمیدم تا آخر عمر باید دارو مصرف کنم 

و کلا بخاطر مصرف داروهای شیمیایی مثل فیناستراید نمیتونم بچه دار بشم و...

با این همه دروغ به این نتیجه رسیدم که کاشت مو تنها راه حله (مطمئن باشید با دارو و لوسیون و این چرت و پرت ها هیچی حل نمیشه فقط هزینه میکنید 

من یکی از کلینیک های معتبر رو انتخاب کردم که فوق‌العاده تبلیغات داره وغیره بخاطر قوانین سایت نمیتونم اسمش رو بگم اما خودشون میگن تو ایران خیلی نوین هست  

اما کلاه سرم رفت خیلی از انتخابم پشیمون شدم 

خوشبختانه دقایق آخر کاشت کنسل شد و جلو ضرر بیشتر گرفته شد

نمی گم کاشت نکنید اتفاقا کاشت تنها راه حله اما باید خوب تحقیق کنید و آگاه باشید که کلاه سرتون نره 

اینقدر دروغ شنیدیم و کلاه سرمون رفته که همه مون تشنه صداقتیم 

چند مورد رو براتون میگم در نظر بگیرید دیگه  کلاه سرتون نمیره یا حداقل ضرر رو دارید 

۱- بیعانه برای رزرو تخت یا ندید یا مبلغ خیلی خیلی جزئی در حد ۱۰۰ تومن  چون پس نمیدن،  دروغ میگن

۲ - آزمایشات رو قبل از کاشت خودتون تو شهرتون انجام بدین چون با مبلغ کم انجام میشه اما تو کلینیک چند برابر ازتون میگیرن حالتون گرفته میشه  آزمایشهای لازم hematology , bloodbiochemistry, astrology هستن 

۳- قبل از رفتن ازشون بخواید که نظرشون رودر مورد بانک موی شما به صراحت بگن ،چون میگن خوبه ،وقتی میری اونجا میگن ضعیفه 

۴ - بعد از کاشت هر شامپو، لوسیون ، پکیج و pro یا مزوتراپی معرفی کردن انجام ندید و نخرید چون هزینه های الکیه بخاطر خودشون 

۵- اتاق vip دروغ محضه  بابت اون کلی پول الکی میگیرن 

۶- حالا رسیدیم به ضمانت نامه ، ازشون بخواید متن ضمانت نامه رو براتون بفرستن  تا بفهمید به نفع شما نوشته شده یا به نفع خودشون 

در طول زندگی تون ضمانت نامه معتبر تو ایران چند تا دیدین که اینو باور کنید 

در کل حتما کاشت انجام بدین اگه نتونستین با تاسی یا کم پشت بودن موهاتون کنار بیاید

اما در کلینیک خوب که این موارد رو قبول کنه و کلاه سرتون نذاره 

این متنی که نوشتم در اوج صداقت هست خیلی راحت می تونید تشخیص بدید

فقط میخوام بلاهایی که سر من اومد سر شما نیاد وگرنه می تونید امتحان کنید 

خیلی از نظرات رو ببینید دارن تبلیغ میکنن واسه یه دکتر یا یه کلینیک 

امیدوارم نظرم درج بشه 

A.comaco.a@gmail.com

اگه راهنمایی خواستید 

از نی نی سایت هم تشکر میکنم 

دوستم همسرش و با کلی پرس و جو بردش کلینیک ایران فیت کارشون خیلی خوبه الان تموم موهاش رشد کردن و خیلی خوب شده خیلی خودش راضیه و کلیم تعریف می کنه انقدر که منم اسم کلینیک یاد گرفتم

توی این صفحه خیلی ها کلینیک ایران فیت رو توصیه کردن. من برای مشاوره رفتم و گفتن که فقط روش fit رو انجام میدن. در حالی که شنیدم روش ترکیبی خیلی بهتر جواب میده. میشه نظرتونو بگین؟

توی این صفحه خیلی ها کلینیک ایران فیت رو توصیه کردن. من برای مشاوره رفتم و گفتن که فقط روش fit رو ان ...

سلام دوست عزیز 

به عنوان کسی که چند ماهی میشه کاشت مو انجام داده باید عرض کنم در این سایت هم مثل سایر صفحات مجازی موضوع تبلیغ وجود دارد. اما نکته بسیار مهم انتخاب درست با توجه به شرایط شخص زیباجو میباشد. مجددا عرض میکنم به هیچ عنوان یک روش خاص رو با ذکر این عنوان که فرضا دوستم یا برادرم یا همسرم به کار برده رو نمیشه برای عموم پیشنهاد داد و این نیاز به بررسی و ویزیت تخصصی داره که متاسفانه در کشور ما در سطح یک تکنسین ساده پایین آمده و هر روز شاهد تبلیغات مختلف در فضاهای گوناگون هستیم. خوشحال میشم با توجه به اینکه مطالعات زیادی رو در سایت های داخلی و خارجی داشتم و این عمل رو بعدش انجام دادم، تجربیات هرچند اندک خودم رو در اختیار دوستان خوبم بگذارم. 

2706