2703
2553
عنوان

کسی تا حالا جایی سراغ داره برای کاشت مو یا تزریق پلاسما؟ تهران و کرج!!

| مشاهده متن کامل بحث + 234894 بازدید | 1104 پست

سلام به همه مامانیا

شوهر من تو کلینیک گاندی کاشت مو انجام داده و الان هم خودش و هم من راضی هستیم دکتر پیروزهاشمی رو حتماً اسمشون رو شنیدید توی تلویزیون هم چند بار ایشون رو دیدم. برای آقای برزو ارجمند هم ایشون کاشت انجام دادن و کارشون حرف نداره. فقط کمی قیمتش نسبت به کلینیکای دیگه کمی بیشتر بود ولی میارزید. من آدرس سایتش رو میذارم براتون حتماً شمارشون اونجا باید باشه https://phhtc.ir/

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

دوستان هر جایی میرید فقط رنسانس نرید , هارت و پورت زیاد میکنند ولی اصلا کارشون کیفیت نداره. یکی از دوستام رفته بود رنسانس بعد یه مدت موهاش کم شده بود. الکی هم میگن صورت اصلا ورم نمیکنه و خونریزی نداره همش دروغه

سلام خدمت همه دوستان 

من قصد کاشت مو دارم و بین دکتر خسرویانی و دکتر پیروز هاشمی مردد هستم. یکی از دلایلش هم اینه که دکتر پیروزهاشمی متخصص پوست و مو نیستند اما از طرفی تجربه مناسبی دارند و اکثر بازیگرها پیش ایشون رفتند خصوصا آقای ارجمند که نتیجش واقعا مطلوبه. علی ایحال اگر دوستان تجربه کاشت پیش دکتر پیروزهاشمی یا خسرویانی را دارند ممنون میشم با بنده و سایر دوستان به اشتراک بگذارند. ضمنا در حال حاضر مشکل مالی جهت پرداخت هزینه ندارم. 

سلام دوباره این بار خدمت گیلاس مزوتراپی همون تزریق پلاکت هست یا prp. یک روش کمکی کنار کاشت مو برای ...

باید عرض کنم که مزوتراپی و PRP هر دو روش های درمانی موضعی و غیر تهاجمی هستن ولی با هم فرق دارن. مزوتراپی تزریق دارو هس ولی  پی آر پی پلاسمای غنی از پلاکته که از خون خود بیمار مشتق میشه. حالا برای این که ببینین کدوم براتون خوبه بهتره این پست رو بخونین:

مزوتراپی بهتر است یا پی آر پی مو 

2714

بعد از کلی تحقیق (تقریبا سه ماه) کاشت را انجام دادم و دوست دارم تجربیاتم را به دوستان منتقل کنم، قبل از هر چیز دوستان باید توجه داشته باشن، بیشتر پزشکها از معروفترین تا گمنامترین، بخاطر سود بالای عملهای زیبایی، دارای مشاور و سیستم تبلغات هستند. هر چیزی را که تو دنیای مجازی میبینید باور نکنید، این دوستان برای تبلیغ کلنیک خاصی ممکنه به عنوان تجربه کاشت اطلاعات نادرست در اختیار دوستان بگذارند

-بهترین روش کاشت مو روش ترکیبی هست، اگر تراکم بالا میخواهید باید روش ترکیبی را انتخاب کنید(fit+fut)

-کلنیکهایی که فقط روش fitرا انجام میدن، کار با روش fut را بلد نیستن، به همین دلیل این روش را رد میکنن، با روش fitحدود 70 درصد(البته بستگی به تجربه تکنسین دارد) موها بعد از عمل رشد میکنن، به همین دلیل در روشهای ترکیبی جلوی مو با روش fit کاشت میشه. 

-اگر بانک موی مناسبی ندارید ، فقط جلوی سر را بکارید، تراکم بالا در  جلوی سر بهتر  و زیباتر از از تراکم پائین در کل سر هست 

- هیچ پزشکی کاشت مو را مستقیم انجام نمیده، نتیجه کار و خروجی بستگی به تجربه تکنسینهایی دارد که روی سر شما کار میکنن(به دلیل ظرافت بالای کار اگر آقایان متخصص هم بخوان نمیتونن)

- برای انتخاب بهترین مرکز کاشت به خروجی کار نگاه کنید، ببینید تراکم کاشت در کسانی که کاشتن به چه صورت بوده

-بعضی از پزشکها پول زیادی میگیرن، درسته کار تکنسینهاشون خوبه اما نه به اندازه ای که پرداخت کردید ، مراکزی هستند که با قیمتهای بسیار پائینتر همون کیفیت را دارند

-بهترین روش کاشت مو روش ترکیبی هست، اگر تراکم بالا میخواهید باید روش ترکیبی را انتخاب کنید(fit+fut) ...

بالا اشتباه تایپی بود، در روش ترکیبی جلوی موها از روش fut استفاده میشه، چون درصد خطای این روش کمتره.

.

اشتباها بجای fut نوشتمfit  

سلام آقای rezagh ممنون میشم پزشکتون رو هم معرفی بفرمائید.

سلام دوست عزیز

چون تازه کاشت انجام دادم و نتیجه کاشت تا چند ماه اینده مشخص میشه، فکر کنم درست نباشه نام پزشک را بصورت عمومی بنویسم. البته دو تا از دوستانی که قبلا کاشت را در این مرکز انجام دادند ، دیدم کارشون خوب بود.

لطف کنید ایمیل بزنید تا نام مرکز و پزشک را براتون ارسال کنم:

r.gh1980@yahoo.com

سلام اولا خدمت اون دوست عزیزی که پرسیده بودن دکتر نیلفروش زاده کار پاک کردن تتو انجام میده یا خیر ع ...

سلام ساسا جان من قبلا هم باهاتون صحبت کرده بودم در مورد کاشت مو...آی دی تلگراممو میزارم خیلی مهمه کارم لطفا پی ام بده بهم امیدوارم این پیامو بخونی
آی دی:gitar3rrr@

2706