2726
عنوان

کسی تا حالا جایی سراغ داره برای کاشت مو یا تزریق پلاسما؟ تهران و کرج!!

| مشاهده متن کامل بحث + 235030 بازدید | 1104 پست
آقای ساسا تاپیک و کامل خوندم

دیدم که نوشته بودین ورم نکردین

ولی احیانا اطلاعاتی دارین که این ورم کی میخوابه؟

دیروز پیشونی همسرم باد کرده بود و امروز اومده پایینتر تو شقیقه ها و ابروها

طفلی شکل هالک شگفت انگیز شده

فکر کنم همینطور سُر میخوره میاد پایین..نه؟

البته یه هفته مرخصی گرفته ولی خیلی ناراحته

روز اول بتامتازون تزریق کرد امروزم دگزامتازون

ولی ورم داره هنوز

خوشبختانه کبود نشد گفته بودن ممکنه چشاش کبود بشه و ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام
ببخشید که بدلیل سفر چند روزه نتونستم زودتر پاسخ شماها رو بدم. خانم eeng کلینیک جردن صرفا کاشت مو انجام نمیده. ویزیت هم میتونید بشید توسط متخصصینش اما دکتر نیلفروش ویزیت نمیکنه.
nura عزیز مشاوره کاشت مو تو کلینیک دکتر نیلفروش رایگان هست. این کار رو انجام بدید خوب.
اما مامان زهرا و طاها، بله من ورم اصلا اصلا نداشتم ، اما برادرم (که جای دیگه کاشت مو انجام داده ) ورم شدیدی کرد. وحشتناک. این ورم تاثیری رو نتیجه کاشت نداره و معمولا ظرف یک هفته تا حد زیادی برطرف میشه. بله کورتون درمانی راه کنترل اون هست. آیا همسر شما هم پیش نیلفروش کاشت داشته؟ راستی تو برخی افراد ماینوکسیدیل هم ورم میاره البته نه به این حد شدید.
سلام

نه ایشون تو یه کلینیک تو کرج انجام دادن

براشون ماینوکسیدیل تجویز نکردن

در هر حال هر روز این ورما میان پایینتر و هر روز یه شکلی میشن

مثل بوکسوری که حسابی مشت خورده

ممنون از جوابتون
2728
ممنون جناب ساسای محترم که انقدر با حوصله جواب سوالات رو میدید سوالی داشتم ، اگه بانک مو ضعیف باشه چه اتفاقی میوفته ؟ معمولا به چه اشخاصی میگند که بانک موی ضعیف دارند ؟ این اشخاص اصلا نمیتونن برای کشت مو اقدام کنند ؟
سلام
ورم بعد از کاشت معمولا از روز سوم پس از کاشت شروع میشه و ظرف یکهفته هم برطرف میشه. گرچه عرض کردم که در مورد من پیش نیومد.
برای پیشگیری از این ورم علاوه بر مصرف دارو لازمه که فرد نشسته بخوابه و سرش زیاد پایین نیاره. یک چسب باند (3 سانتی) ببنده بالای ابروش (من بستم) تا ورم به پایین تر نرسه.

در مورد بانک مو، تا جایی که میدونم چند تا عامل نشان دهنده قدرت بانک مو هست. 1- تراکم مو : که از ظاهر هم پیداست.
2- رنگ و ظخامت مو 3- وضعیت گرافت ها : این نکته ای که با تست تو کلینیک مشخص میشه. واحد مو گرافت هست. هر گرافت میتونه بین 1 تا 5 تارمو باشه. اگه گرافتهای شما چند واحدی باشند خوب بانک مو شما بهتره.
4- نرم بودن پوست : اگه پوست نرمی داشته باشید وقتی نوار مو از سرتون جدا میکنن یک نوار با عرض بزرگ بدست میاد که خوب موی بیشتری رو میتونن ازش بردارن.

بنابراین تشخیص بانک مو با پزشک هست. شما فقط تراکم مو رو میتونید ببینید و حدس بزنید.
رفته بودم سفرکاری (ماموریت) اینقدر از موهام تعریف کردن که چشمشون زدن. برگشتنی تو فرودگاه کلم خورد تو درماشین و یه کوچولو زخم شد.البته اصلا چیز خاصی نیست فقط من رو یاد یک نکته انداخت :
دوستایی که میخوان برن کاشت مو حواسشون باشه تو ماه های اول تروما یا ضربه به سر نتیجه بدی رو کاشت موشون میذاره .
سلام

من هم اینطوری بودم. تو سن 20 سالگی موهام ریخت. از روی جهل (واقعا میگم از روی جهل) رفتم ترمیم مو کردم. یعنی کلاه گیس گذاشتم. اوایل خیلی حال میکردم. اما کم کم فهمیدم که اولا موفقیت آدم وابسته به خوش تیپیش نیست و دوما آدمهای کم موی زیادی هم هستن که خوش تیپ هستن. اما دیر شده بود نمیشد یکدفعه این کلاه رو بردارم. کلی گرفتارش بودم تا رفتم کاشت مو و از این لعنتی خلاص شدم. الان تو سن 37 سالگی یقین دارم که مو داشتن یا نداشتن چیز چندان خاصی نیست اگر هم میخوای بری دنبال کاشت مو فقط برای دل خودت برو اینکه خودت حال کنی. مگر نه واقعا عموم مردم به این موضوع حساس نیستند. ریزش مو تو مردها چیز غیرعادی نیست که. تو خودت اونو یه هیولا کردی. برو و از زندگیت لذت ببر. جوونی بر نمیگرده دوست عزیزم.
نمیدونم چرا شماها فکر میکنید وقتی به دختری پیشنهاد بدید اون تمام توجهش به موهای شماست. نه بابا. به خدا خیلی هم براشون مهم نیست. اصلا بگذار خلاصت کنم دخترها باید منت تو رو هم بکشن فقط کافی به خودت باور داشته باشی.

این چیزها که نقص نیست پسر . اعتماد به نفس نداشتن نقصه. خودت باور نداشتن عیبه. حساس شدن به موهات عیبه. اگه من دختر بودم بهت پاسخ منفی میدام نه به خاطر کچلیت که به خاطر اینکه خودت باور نداری.

با سلام . من این پست رو از اول تا آخر به دقت خوندم و خیلی خیلی خوشم آومد .
از آقا ساسا بسیار ممنونم که تجربه خودش رو در اختیار دیگران قرار مید . آخه این مشکل خیلیا (مثل خود من) هستش .
منم از 22 سالگی موهام کم کم ریخت تا حالا که تقریبا وسط سرم خالی شده . (الان 29 سالمه)
اما پارسال رفتم ترمیم مو کردم . الان یک ساله که ترمیم مو کردم (یا همون کلاه گیس گذاشتم) . خدایش خیلی ناراحتم که این کار رو کردم . خیلی خوب و طبیعی شده اما واسم خیلی مشکل ایجاد کرده که اگه خواستسن میگم چه مشکلاتی .
بعد از خوندن این مطالب تصمیم گرفتم موی طبیعی بکارم . ولی میترسم اینم مثل ترمیم مو بشه که اعتماد به نفسمو کمتر کنه .
قصد دارم تو همین چند هفته آینده برم پیش یه دکتر خوب واسه کاشت .
آقا ساسا 8945 بنظر شما یک سال دیگه صبر کنم بهتره یا همین تابستون برم و مو بکارم ؟
آخه من کارم تدریس هست و بهتره تابستون این کار رو بکنم .
سلام

جناب ساسا یه سوال داشتم

ببخشید که خیلی اذیتتون می کنیم

این مزو تراپی دقیقا چیه میدونید؟ نمیدونم اسمشو درست فهمیدم یا نه

ولی میگن تزریق زیر پوسته

به همسرم گفتن باید یه چند وقت دیگه انجام بده واسه قسمتهایی که کاشت نشده

بنظرتون چقدر تو تقویت مو تاثیر داره ؟ یا پول دور ریختنه
سلام
دوست عزیزم که بانام عشق ساسا وارد شدی. این سیستم ترمیم مو رو هرچه زودتری برداری بهتره. من که 17 سال این سیستم رو داشتم ازش متنفرم. از 19 سالگی اسیر این مزخرف شدم. راستش رو بخوای یه بخشی از موهام رو (به اندازه یک سکه تو پشت سرم) به خاطر این سیستم جوری از دست دادم که حتی پس از کاشت هم خالی مونده. خلاصه اینکه هرچی زودتر بری بهتره. من همش باخودم میگم چرا زودتر نرفتم.

خدمت شما عرض کنم که برای کاشت مو مجبوری که موهات بتراشی. تا سه چهار ماهی هم موهات درنمایان. بنابراین بهترین زمان برای شما اول تابستون هست. اینجوری عید توپ توپ میشه. در ضمن من هم مثل اکثر مردها چندتا شغل دارم. یکیش تدریسه. کلا با افراد زیادی ارتباط دارم. اما اصلا چیز سختی نبود.
قبل از کاشت نگران برخوردهای اطرافیان بودم اینکه یکدفعه منو کچل ببینن. اما اصلا واکنش خاصی ندیدم. به هیچ وجه نگران این چیزها نباشید.

سلام دوباره این بار خدمت گیلاس
مزوتراپی همون تزریق پلاکت هست یا prp. یک روش کمکی کنار کاشت مو برای کنترل ریزش مو. برخی ها (نظیر دکتر نیلفروش) مزوتراپی برای مو رو به تنهائی قبول ندارند و معتقدند که این روش در حال حاضر در مسیر تحقیقات هست و هنوز نتایجش مشخص نشده.
گرچه من prp نکردم و اصلا به من هم پیشنهادش ندادن اما به نظرم همراه کاشت مو تا یک حدی بتونه موثر باشه. ظاهرا خیلی هزینه نداره. میگن در حدود 500 هزار تومنه. اگه هزینش زیاده که به نظر من انجامش ندید.
در ضمن مزوتراپی تزریق سلولهای بنیادی نیست ها. گول نخورید. تزریق سلول های بنیادی برای درمان طاسی یا ریزش مو اصلا وجود نداره.
پیشنهاد میکنم برید مقاله دکتر نیلفروش رو بخونید
http://www.salamatnews.com/viewNews.aspx?ID=57096&cat=1
2706