2410
2713
عنوان

کسی تا حالا جایی سراغ داره برای کاشت مو یا تزریق پلاسما؟ تهران و کرج!!

| مشاهده متن کامل بحث + 234868 بازدید | 1104 پست
سلام نسیم عزیز
یکی از دوستان ما پی آرپی کرده و خیلی راضیه.ولی باز هم باید با پزشک مشورت کنید.ایشون پیش آقای دکترعباس محمدی که جراح عمومی هستن این کارو انجام دادن.مطبشون خیابان سردار جنگل هست وتلفن 44466625.همه روزه. حتی جمعه ها هم هستن.ولی حتما"باید زنگ بزنید ووقت قبلی بگیرید.به نظر من یه مشاوره باهاشون بکنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام
امروز روز سوم کاشت موهامه البته من یک جلسه دیگه دارم روز 6 آذر . جلسه 6 آذر fit هست. میدونید دیگه تو fit موهارو دونه دونه از سر جدا می کنن و میکارن. جلسه قبلی من fut بود که یک نوار از پشت سر جدا می کنن. fut بهتره و بدرد موهای جلو میخوره. الان خوبم. بعضی ها ورم می کنن بعد از کاشت من تا حالا نداشتم. فعلا خوبم و سرم میبینم کیف میکنم. موهام ریز ریزه و برام جالبه. البته این موها تو یکماه بعد میریزه و تا دربیاد 2 ماه طول میکشه.
هزینه fut برام شد 3300 و fit هم میشه 1500 البته عرض کنم قیمتهای پایین تر هم هست. دکتر نیلفروش زاده به هرحال معروفتره و من هم ترجیح دادم پیش ایشون برم.
برای موهای کم پشت فکر کنم دارو درمانی و پی آر پی ارجح تر باشه. کاشت مو راهکار آخره به هرحال تو کاشت مو یک محدودیتی هست اونهم اینه که فاصله هر گرافت از هم کمتر از دومیلیمتر نمیتونه باشه. بنابراین با کاشت مو تا یک حدی میشه موهارو پرپشت کرد.
فعلا خانواده خودم منو دیدن و کلی بهم انرژی دادن که خوب شده پیش دوستام هم رفتم کمی تعجب کردن اما چیز خاصی نگفتن.
2456
با سلام خدمت دوستان
آقای ساسا موهاتون مبارک امیدوارم تا آخر کار بسیار از نتایجش راضی باشین
در خواستی داشتم اگه امکان داره می شه لطفا از جناب دکتر نیلفروش زاده بپرسین که کار پاک کردن تتو را هم انجام میدن یا نه ؟
بسیار سپاس گزارم
سلام آقای ساسا خیلی ممنون که تجربیاتتون رو اینجا مینویسید تا ماهم استفاده کنیم.امیدوارم نتیجه کار اونجور که دلتون میخواد بشه ... فقط میشه لطفا آدرس وشماره تلفن کلینیک و نحوه هماهنگی وتعیین نوبت ویزیت دکتر نیلفروشزاده بگید..
خیلی ممنون
زندگی باور میخواهد،آن هم از جنس امید،که اگر سختی راه به تو یک سیلی زد،یک امید قلبی به تو گوید،که خدا هست هنوز...
سلام
اولا خدمت اون دوست عزیزی که پرسیده بودن دکتر نیلفروش زاده کار پاک کردن تتو انجام میده یا خیر عرض کنم که پرسیدم و گفتند که خیر.
تلفن مطب دکتر نیلفروش زاده 88788707- 88885769 آدرسش هم جردن تقاطع میرداماد بالای داروخانه جردن هست.

خوب از خاطرات این دو سه روز بنویسم.
روز دوشنبه عمل پیوند مو به روش fit رو داشتم. تو این روش مو هارو تک تک برداشت میکنن و رو قسمت های مورد نظر میکارن. روش fut که هفته پیش انجام داده بودم به روش جراحی و این روش به نام غیرجراحی معروفه.
این عمل هم 11 ساعت طول کشید! جدی میگم البته 1 ساعتش به خاطر قطعی برق بود و عدم کارکرد دستگاه برق اضطراری تا ژنراتور وصل بشه 1 ساعت طول کشید!!!
البته تمام این مدت 9 تا 10 ساعت داشتن روسرم کار انجام میدادن. به نظرم خیلی دقیق و مسلما خیلی دلسوزانه کار کردن. دکتر نیلفروش کاشت رو انجام داد. لهجه اصفهانی جالبی داره و مثل همشهریهاش زرنگه!! خیلی خونسرده و لبخندی بر لب همیشه داره. سوال که ازش میکنی خیلی خوشگل و تر و تمیز میپیچونتت. یه جوری که جوابت نگرفتی اما راضی میشی!

خیلی خسته شدم . خیلی خیای خیلی . طفلی همکاراش دونفر خانم خیلی محترم و دلسوز بودن ( خانم طاهری و خانم پریسا ؟ ) طفلکی ها حسابی خسته شدن. ولی واقعا زحمتکش و دوست داشتنی بودن. نذاشتن آب تو دلم تکون بخوره. خدا بهشون عزت بده.
شب کمی درد داشتم و بینهایت خسته. خوابم برد و صبح کاملا سرحال بودم. پانسمان فرداش برداشتم و امروز چهارشنبه هم اومدم سرکار. کلاه هم نذاشتم. سرم مثل سربازهاس ( تو این روش موهاتون از ته میزنن) و جای یه رد بخیه بزرگ (هنوز بخیه ها رو نکشیدم) پشت سرم هست. بعضی از قسمتهای سرم هنوز زخمه که تا یکی دو هفته دیگه خوب میشن.
2714
میخوام عواملی که موثر هستن تو نتایج کاشت رو هم بنویسم.

به جز سطح طاسی و البته مهارت و وجدان تیم پزشکی به نظر من عوامل زیر ( البته حسب مطالعه و تجارب گرچه محدود) که به خصوصیات بانک مو شما برمیگرده :

تراکم مو در بانک مو
شل بودن پوست ( خاصیت ارتجاعی داشتن بهتره چون عرض نواری که برداشت میشه بیشتر و تعداد گرافت های مو هم بیشتره)
رنگ مو ( هرچه تیره تر بهتر)
ضخامت مو
خصوصیات گرافت ( گرافت مجموعه ای از ا تا 4 تار مو است) تو کاشت مو در حقیقت گرافت میکارن. اگه گرافت های شما چندتایی باشن خوب مسلما بهتره
نوع کاشت ( fut نتیجه اش بهتره چون تقریبا تمام موهای کاشته شده درمیان اما تو fit در حدود 70 تا 80% موها درمیان)
انجام مراقبت های بعد کاشت
و البته از همه مهمتر توکل به خدا و داشتن یک همسر پرانرژی و حمایت کننده !!!

سلام خیلی ممنون که جواب دادیداتفاقا همون موقع تو نت یه سرچی کردم وجواب سوالامو گرفتم فقط یه سوال... یکی از بستگان ما دیروز اونجا رفته بود برای مشاوره گفتن حداقل قیمت fut 3700 و fit 1700 هست خواستم بدونم شما تخفیف گرفتید یا تواین چندروزه گرون کرده......بازم بیایدو خاطراتتون رو بنویسید که در چه حالید...ببینم میتونم راضی بشم که همسرم بره کاشت مو انجام بده یا نه
زندگی باور میخواهد،آن هم از جنس امید،که اگر سختی راه به تو یک سیلی زد،یک امید قلبی به تو گوید،که خدا هست هنوز...
سلام
بله . تخفیف گرفتم. البته به من گفتن 3500 و 1600 که من هم کمی تخفیف گرفتم. پزشکای دیگه ارزونتر هستن. دکتر علی وفائی هم به نظرم بد نبود. اون مجموعا fut و fit رو با 3300 هم میشد پیشش انجام داد. به نظر من اونهم دکتر خوبی بود.
سلام
بله . تخفیف گرفتم. البته به من گفتن 3500 و 1600 که من هم کمی تخفیف گرفتم. پزشکای دیگه ارزونتر هستن. دکتر علی وفائی هم به نظرم بد نبود. اون مجموعا fut و fit رو با 3300 هم میشد پیشش انجام داد. به نظر من اونهم دکتر خوبی بود.
سلام
دیبا خانم دکتر علی وفائی پیشنهاد میکنم قیمتش 40 درصد کمتر از نیلفروش هست. دکتر خوب و رو راستی هست. من اول میخواستم پیش ایشون برم همسرم رایم زد. البته که از نیلفروش زاده فعلا راضیم . به خاطر قیمت بالاش اول میخواستم برم پیش دکتر وفائی.
در مورد prp ( دکتر نیلفروش زاده هم انجام میده) اطلاعات دقیق ندارم. صحبت مختصری با دکتر نیلفروش داشتم ایشون میگفتن prp تزریق سلول بنیادی نیست تزریق پلاسما حاوی پلاکت هست که تحقیقاتش روی افراد دارای پیوند مو نشون داده تا 15% تونسته روی ضخامت مو و رویش مو موثر باشه . ایشون میگفتن که این روش خیلی بیهوده تبلیغ میشه. روش تزریق سلول های بنیادی استخراج شده از فولیکول مو رو بهتر میدونستن. برای من که اصلا تجویزش هم نکردن.
2706