2410
2553
سلام همسر من موهاش داره میریزه هم موهای سرش هم کلا موهای تنش . موهای جلوی سرش خیلی نازک و کم پشت شده یکی گفت برای تزریق پلاسما بریم و کسی رو میشناسه که حسابی جواب گرفته. اما ما اینجا هیچ جایی رو که تجربش زیاد باشه و کادر مجرب داشته باشه رو نمیشناسیم.
تو رو خدا اگه کسی از نزدیکاتون این کار و یا کلا کاشت مو رو انجام دادن و راضی بودن ادرس و شماره تل و اسم موسسه رو بگذارین.
نمیخوام کار از کار بگذره
نسیم جان من می شناسم اتفاقا چند نفری را هم می شناسم البته منظورت را از پلاسما نمی دونم شاید همون روش پی ار پی باشه
این چند نفری را که من می شناسم با روش پی ار پی موهاشون دراومده و خیلی هم راضی هستند و می گند خیلی راحتتر از کاشت مو هستش
شماره دکترش را برات ایمیل می کنم
اگر سوالی داشتی بپرس
نسیم جان من می شناسم اتفاقا چند نفری را هم می شناسم البته منظورت را از پلاسما نمی دونم شاید همون روش پی ار پی باشه
این چند نفری را که من می شناسم با روش پی ار پی موهاشون دراومده و خیلی هم راضی هستند و می گند خیلی راحتتر از کاشت مو هستش
شماره دکترش را برات ایمیل می کنم
اگر سوالی داشتی بپرس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ذهن زیبای عزیز و نسیم جون سلام
اگه امکان داره شماره این مرکز را برای من ارسال کنید.خیلی وقته دنبالشم ولی موفق نشدم جای مطمینی پیدا کنم.ممنون میشم شماره دکتر را برایم ایمیل کنید.مرسی
إلهي و ربي من لي غیرك
2720
ذهن زیبای عزیز و نسیم جون سلام
اگه امکان داره شماره این مرکز را برای من ارسال کنید.خیلی وقته دنبالشم ولی موفق نشدم جای مطمینی پیدا کنم.ممنون میشم شماره دکتر را برایم ایمیل کنید.مرسی
إلهي و ربي من لي غیرك
سلام
من س س هسم یک مرد 35 ساله. کارمند هستم و با تحصیلات عالی. 16 ساله که بدلیل ریزش مو و طاس شدن دارم از سیستم ترمیم مو یا همون کلاه گیس استفاده می کنم. با این وجود به جز خانواده ام کمتر کسی از این موضوع اطلاع داره!! حتی بعضی ها که بهشون میگم باور نمی کنن. اینقدر که لامصب طبیعیه. اما این سیستم آینده اش خوب نیست. مجبورم تغییرش بدم.چراش خواستید میگم.
می خوام برای کاشت موطبیعی اقدام کنم. گشتم و گشتم دکتری به نام نیلفروش زاده رو پیدا کردم. 29 ابان وقت کاشت مو دارم. وقتی موهام بکارم باید موهام از ته بزنم. تا 4 ماه بعد هم موهام درنمیاد مجبورم کلاه بذارم. تازه بعد از اون هم احتمالا موهام به پری الان نیست. احتمالا چیه حتما نیست.
روزهای پرالتهابی رو پیش رو دارم. واکنش خانواده همسرم، دوستام و همکارام برام جالب یا بهتره بگم ترسناکه. می خوام خاطرات هر روزم بنویسم. امیدوارم شما هم همراهیم کنید تا تنها نباشم.
خاطرات من رو به خصوص بعد از جراحی کاشت مو و کنار گذاشتن این کلاه گیس لعنتی بخونید و حالش ببرید. راستی شما اگه جای دوستان نزدیک یا همکاران یا خانواده همسرم بودید چه واکنشی نشون می دادید؟ بهم بگید.
سلام
من س س هسم یک مرد 35 ساله. کارمند هستم و با تحصیلات عالی. 16 ساله که بدلیل ریزش مو و طاس شدن دارم از سیستم ترمیم مو یا همون کلاه گیس استفاده می کنم. با این وجود به جز خانواده ام کمتر کسی از این موضوع اطلاع داره!! حتی بعضی ها که بهشون میگم باور نمی کنن. اینقدر که لامصب طبیعیه. اما این سیستم آینده اش خوب نیست. مجبورم تغییرش بدم.چراش خواستید میگم.
می خوام برای کاشت موطبیعی اقدام کنم. گشتم و گشتم دکتری به نام نیلفروش زاده رو پیدا کردم. 29 ابان وقت کاشت مو دارم. وقتی موهام بکارم باید موهام از ته بزنم. تا 4 ماه بعد هم موهام درنمیاد مجبورم کلاه بذارم. تازه بعد از اون هم احتمالا موهام به پری الان نیست. احتمالا چیه حتما نیست.
روزهای پرالتهابی رو پیش رو دارم. واکنش خانواده همسرم، دوستام و همکارام برام جالب یا بهتره بگم ترسناکه. می خوام خاطرات هر روزم بنویسم. امیدوارم شما هم همراهیم کنید تا تنها نباشم.
خاطرات من رو به خصوص بعد از جراحی کاشت مو و کنار گذاشتن این کلاه گیس لعنتی بخونید و حالش ببرید. راستی شما اگه جای دوستان نزدیک یا همکاران یا خانواده همسرم بودید چه واکنشی نشون می دادید؟ بهم بگید.
2714
خوب مثل اینکه افراد زیادی نیومدن برای مطالعه و همکاری. به هر حال ممنون از مامان ویانا
با اینکه دکتر نیلفروش زاده بهترینه تو کارش و من بهش کاملا اعتماد دارم. اما نگرانم که مبادا نتیجه کارم خوب درنیاد. اونوقت چه کنم. امروز تمام سایت ها رو زیر رو رو کردم برای اینکه بفهمم تجربیات کسایی که تا حالا عمل کاشت مو داشتن چه طور بوده. اکثر نتایج خوب بوده ولی بعضی ها هم از نتایج کار ناراضی بودن.
به هر حال توکل به خدا همش بسته به خواست اونه و دقت و معرفت دکتر نیلفروش.
اقای ساسا سخت نگیرید...مردم همیشه حرفی برای گفتن پیدا میکنن...اگه خودتون اعتماد به نفس داشته باشید کسی جرات نمیکنه چیزی بگه....دکتر نیلفروش هم که بهترینه....یدونه ازین کلاه طوسی ها که یکم لبه داره(نمیدونم اسمش چیه) بخرید...من عاشق این کلاه هام ..تازه خیلیم خوب میشید با کلاه....ولی در کل کسی چیزی گفت با شوخی بگذرونید

وقتی یک زن دیوانه وار با تو صحبت میکنه خوشحال باش چون سکوت یک زن نشانه پایان توست
پی آر پی درصورتی که ریزش مو شدید باشه و سطح طاسی زیاد جواب نمیده. مگر نه خودم دوست داشتم اینو امتحان کنم. دکتر گفت بیفایده هست.

مرسی از خانم فاطمه، پنج شنبه یک کلاه همینطوری خواهم خرید. اعتماد به نفسم که زیادی هم بالاست!! حمایت همسرم هم همه چیز راحت تر می کنه. 8 روز مانده به کاشت مو برام دعا کنید
دو روز پیش اولین مرحله کاشت مو رو انجام دادم. 9 ساعت طول کشید. دردی نداشتم اما خسته کننده بود. این مرحله fut بود. یک نوار از پشت سرم برداشتن و گرافت هاش جداکردن و جلوی سرم کاشتن. دکتر نیلفروش زاده کار برداشت نوار و کاشت انجام داد. خیلی هم راضی بود. محیط اتاق عمل خیلی خوب و ارامش بخش بود. خانمی به نام شهرکی با دکتر نیلفروش زاده همکار بود که هم انسان شریفی بود و هم خیلی در ایجاد جو آرام اتاق عمل نقش داشت.
بعد از عمل هم درد آنچنانی نداشتم. دیروز و امروز حمام هم رفتم. موهام الان که خیلی خوبن اما اینها میریزن و 3 تا 4 ماه بعد درمیان. خدا کنه اون موقع هم به همین پری باشن. الان 70 درصد سرم پرشده یک عمل fit هم 5 روز دیگه دارم که امیدوارم کامل پرش کنه.
اقای ساسا میشه بگید هزینش چقدر بود؟ و اینگه میشه برای کسی که موهاش نسبتا کم پشته انجام داد تا پر بشه ؟

وقتی یک زن دیوانه وار با تو صحبت میکنه خوشحال باش چون سکوت یک زن نشانه پایان توست
2706