2410
2553
عنوان

کسی تا حالا جایی سراغ داره برای کاشت مو یا تزریق پلاسما؟ تهران و کرج!!

| مشاهده متن کامل بحث + 234887 بازدید | 1104 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
سلام
دکتر وفایی فقط درخصوص مشکلات مو و کاشت مو کار میکنن.البته متخصص پوست و مو هستند.
آدرس : بزرگراه آفریقا (جردن)، خیابان دستگردی (ظفر غربی)، پلاک 386
تلفن : 76-88653971

برای کاشت مو روش ترکیبی fit و fut رو که هر کدام یک روز کار میبره رو به من اول گفتن 4500 بعد من کلی چونه زدم به 3400 راضی شدن. اما به هرحال قسمت ما نبود.
با سلام
توروخدا یه دکتر عالی برای کاشت مو به من معرفی کنید .نیلفروش زاده خیلی گرونه .کی دیده کاره یه دکتره خوبو.واسه شوهرم میخوام...
دوستانه خوبمممممم
من عضو جدیدم
کمکم کنید
سلام
تیم پزشکی خوب فقط یک عامل موفقیته. عوامل موفقیت تو کاشت مو چیزهای دیگه هم هستن که تو پست های قبلی نوشتمشون. اینکه نتیجه کار یه دکتر خوب شده لزوما نشون نمیده که تمام نتایجش خوب باشه. برای کاشت دقت کنید حتما حتما دکتر متخصص پوست باشه. و بعد اینکه کار برداشت و کاشت و خودش انجام بده. یه کلینیک میشناسم که اتفاقا معروفه خیلی هعم شیکه اما دکتر داخلی رئیسشه و تمام کار رو تکنیسین ها انجام میدن نه پزشک!!!

من تو تحقیقاتی که کردم این اسامی به نظرم خوب بودن : دکتر علی وفائی 88653971-6
دکتر قدرت زمانی 22044937
دکتر عباسی 88886700 و یه دکتری هم بود به اسم ابدالی که تلفنش ندارم. پیش هرکی بری اگه دکتر متخصص پوست باسابقه ای باشه .خوب میشه. تیم پزشکی هم خیلی مهمه. شاید مهمتر از دکتر. هواشون داشته باش.

راستی از خودم بگم الان روز 20 کاشت مو هست. موهام یک کمی رشد کرده مثل سربازها شدم. قبل از کاشت مو فکر میکردم چقدر این روزها سخته . با خودم میگفتم کلاه میذارم . اما تا حالا یک روز هم کلاه نذاشتم. خودم سخت میگرفتم. همینجوری میرم سرکار، خرید و برای تدریس هم میرم.
بعضی ها فکر میکنن مغزم عمل کردم!! دعا میکنن شفا بگیرم!!
البته بگم موهای کاشته شده ظرف یکماه میریزن و بعد از سه چهارماه دوباره درمیان. الان هم تک و توک دارن میریزن. باید ببینم اون موقع چیکار میتونم بکنم. دوست ندارم کلاه بذارم.
2714
اتفاقا کاشت مو تو مردها جواب بهتری میده. دلیلیش هم اینه که در مردها دلیل ریزش مو حساسیت موها به هورمن های جنسی مردانه است. موهای پشت سر چون این گیرنده ها رو ندارند حساس نیستند و احتمال ریزش اونها تو سالهای بعد بسیار کمتره. برای همین هست که کاشت مو بیشتر برای مردها خوبه و توصیه میشه.
سلام
امروز 4 هفته از کاشت موم میگذره. موهام کمی بلند شدن یه کوچولو. از قیافم خیلی راضیم. اما همونجور که میدونید موهای کاشته شده تا یکماه رشد میکنن و بعد کم کم میریزن و بعد از 2 تا 3 ماه درمیان. این اتفاق داره برام میوفته. موهایی که دوستشون داشتم تک و توک دارن میریزن. خدا کنه زودتر دربیان و همشونم دربیان. البته حسب نظر دکتر چون رشد کردن یعنی زنده هستند و درخواهند اومد. ببینیم چی میشه؟
اقای ساسا من با آی دی مانی پ 30 به شما میل زدم راجع به کاشت مو
لطفا به آی دی ایشون ج ندید

خیلی خوشحالم که راضی هستید
تا به حال خانمی رو تو مطب که میرفتید دیدید که پیوند جلوی مو داشته باشن
بینیم غضروفی بود
11 ابان 91 با محبی عمل کردم

ای که بی تو خودمو تک و تنها میبینم...هرجا که پا میزارم تورو اونجا میبینم... یاد تو هرجا که هستم با من.... داره عمر منو آتیش میزنه...تو برام خورشید بودی توی این دنیای سرد... گونه های خیسمو دستای تو پاک میکرد... حالا اون دستا کجاس؟ اون دوتا دستای خوب...
من که باور ندارم اونهمه خاطره مرد!
2706