2726
عنوان

کسی تا حالا جایی سراغ داره برای کاشت مو یا تزریق پلاسما؟ تهران و کرج!!

| مشاهده متن کامل بحث + 235030 بازدید | 1104 پست

دایی من میخواست کاشت مو انجام بده خیلی جاها رفت برای کاشت مو با مو ی بلند که هیچ جا انجام نمیشد یا میگفتن باید کوتاه کنی ولی تنها جایی که انجام میشد بقیه بهمون معرفی کردن پیش خانم دکتر چعباویزاده بود من جدیدا فیلمش تو پیجشون دیدم الان دایی من خیلی راضی خیلی پرسنل خوبی دارن تمیز کار میکنن 

این همه گفتید 

کمی از کاشت موی سر خانم ها بگید 😒

آقایون چاره دارن ولی خانوما چی 😔؟ برای خانوما کاشت انجام نمی دن 

متاسفانه موفقیت آمیز نیست 

کسی هست اطلاع کامل و موثق داشته باشه ؟؟؟؟

من صورتم بسیار زیباست 😇

ولی چه فایده موهام ریخته که بخثش طولانیه 

به درمان های دیگه پاسخی نداده 

خیلی سخته 

لطفا کمکم کنید .از راهی مطمئن هستید ؟

✔️ خبرنگار 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قشنگ مشخصه که بیشتر نظراتو مردم عادی نمیدن. خععلی تابلوهه که کار خود کلینیکهای رغیبه. واقعا که... ...

دقیقا عزیزم همش شده تبلیغ خود کلینیک ها به نظر منم مشاوره بری بهتره همسر منم موهاش خیلی کمپشت تر شده ولی جدیدا با کلینیک آذین آشنا شدم نمونه کارهاشونو دیدم تو اینستا ولی فعلا نرفتیم میخوایم بریم مشاوره تو لیست مشاوره هات آذین هم قرار بده البته میتونی اول نمونه کارهاشونو ببینی از اینستا

2728
دقیقا عزیزم همش شده تبلیغ خود کلینیک ها به نظر منم مشاوره بری بهتره همسر منم موهاش خیلی کمپشت تر شده ...

آیناز خانوم سلام کلینیک آذین عالیه من اونجا کار لابیاپلاستی انجام دادم خیلی راضی بودم کسایی که اونجا برای کاشت مو و لیزر و اینا هم اومده بودن راضی بودن دوستان کسی هست با نظر من موافق باشه؟

عزیزم وقتی رو سری خالی شده باشه جواب میده ؟ کجا خوبه برای اقدام

خوب باید برید مشاوره بشید عزیزم منم با نظر آیناز جون موافقم همسر منم آذین انجام دادن خیلی راضی بودیم مشاورشون حرف نداره برید ببینید چی میگن

سلام بچه ها من هم ریزش موی شدید دارم دوس دارم پی آر پی بکنم لطفاً‌اگه دکتر خوب میشناسید معرفی کنید

آره عزیزم یه لینک میزارم برو کارای دکتر علی قاسمی ببین... خودت متوجه می شی گه چقدر کارش خوبه 

سلام مو کاشتی؟ چی شد؟

من همسرم کاشته ف یه مدت  بعدش ریزش داره که البته واقعا استرس آوره ولی  الان خیلی خوب شده واقعا خودش هم ر اضیه . دکتر خوبم  شرطه، من  همسرمو  پیش دکتر صدیقه نائیجی بردم

سلام بله . تخفیف گرفتم. البته به من گفتن 3500 و 1600 که من هم کمی تخفیف گرفتم. پزشکای دیگه ارزونتر ه ...

پیش دکتر وفایی نرید . تکنسینهاش همه جوون و تازه کارن . من هم با تحقیق تو سایتای دیگه رفتم پیشش و خیلی پشیمونم . اصلا با قبل کاشت فرقی نکرده سرم فقط یه خط بخیه مونده . پیششم رفتم میگه این موهایی که هست ما کاشتیم اونایی که بوده ریخته . حالا بیا ثابت کن 

2706