1608
1605
عنوان

کسی تا حالا جایی سراغ داره برای کاشت مو یا تزریق پلاسما؟ تهران و کرج!!

| مشاهده متن کامل بحث + 197973 بازدید | 1066 پست
سلام مو کاشتی؟ چی شد؟

من همسرم کاشته ف یه مدت  بعدش ریزش داره که البته واقعا استرس آوره ولی  الان خیلی خوب شده واقعا خودش هم ر اضیه . دکتر خوبم  شرطه، من  همسرمو  پیش دکتر صدیقه نائیجی بردم

سلام بله . تخفیف گرفتم. البته به من گفتن 3500 و 1600 که من هم کمی تخفیف گرفتم. پزشکای دیگه ارزونتر ه ...

پیش دکتر وفایی نرید . تکنسینهاش همه جوون و تازه کارن . من هم با تحقیق تو سایتای دیگه رفتم پیشش و خیلی پشیمونم . اصلا با قبل کاشت فرقی نکرده سرم فقط یه خط بخیه مونده . پیششم رفتم میگه این موهایی که هست ما کاشتیم اونایی که بوده ریخته . حالا بیا ثابت کن 

همه  لباس  میپوشن  اما  هر  لباسی  خاص  نیست

قشنگ مشخصه که بیشتر نظراتو مردم عادی نمیدن. خععلی تابلوهه که کار خود کلینیکهای رغیبه. واقعا که... ...

دقیقااا یه کاریر اومده گفته همسرمو بردم ایران فیت خیلی راضی ام دوتا پست پایینتر کامنت گذاشته همسرمو بردم کلینیک پارس باز کامنت گذاشته برادرمو بردم ایران فیت 

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀

قرص که همش تیلبغ الکیه 

به نظر من برو پیش یه متخصص پوست خوب . من خودم برای درمان ریزش مو رفتم 2 سال پیش سمت آیت اله کاشانی پیش دکتر جاوید حسینی خیلی خوب بود کارش . کلا ریزش موهام قطع شد