707
44
عنوان

کسی تا حالا جایی سراغ داره برای کاشت مو یا تزریق پلاسما؟ تهران و کرج!!

| مشاهده متن کامل بحث + 165479 بازدید | 1011 پست

توی این صفحه خیلی ها کلینیک ایران فیت رو توصیه کردن. من برای مشاوره رفتم و گفتن که فقط روش fit رو ان ...

سلام دوست عزیز 

به عنوان کسی که چند ماهی میشه کاشت مو انجام داده باید عرض کنم در این سایت هم مثل سایر صفحات مجازی موضوع تبلیغ وجود دارد. اما نکته بسیار مهم انتخاب درست با توجه به شرایط شخص زیباجو میباشد. مجددا عرض میکنم به هیچ عنوان یک روش خاص رو با ذکر این عنوان که فرضا دوستم یا برادرم یا همسرم به کار برده رو نمیشه برای عموم پیشنهاد داد و این نیاز به بررسی و ویزیت تخصصی داره که متاسفانه در کشور ما در سطح یک تکنسین ساده پایین آمده و هر روز شاهد تبلیغات مختلف در فضاهای گوناگون هستیم. خوشحال میشم با توجه به اینکه مطالعات زیادی رو در سایت های داخلی و خارجی داشتم و این عمل رو بعدش انجام دادم، تجربیات هرچند اندک خودم رو در اختیار دوستان خوبم بگذارم. 

733
سلام بچه ها من هم ریزش موی شدید دارم دوس دارم پی آر پی بکنم لطفاً‌اگه دکتر خوب میشناسید معرفی کنید

عزیزم تو بیمارستان عرفان نیایش بخش کلینیک پوست داره. کار دکتراش خوب بود. قیمتشم مناسب بود نسبت به مطبای شخصی

715

من کلینیک کاشت مو اسمان کاشتم. ولی اصلا توصیه نمیکنمش. تمام ارقامی که قبل از کاشت مو گفته میشه که فلان قدر گرافت میکاریم کاملا دروغه. ابتدا بهتون میگن کامل و پر میکارن ولی بعد از اینکه پول رو کامل واریز کردید دکتر بهتون میگه که پشت موهارو اگر بانک مو رسید میکاریم اگر نرسید نمیکاریم (مال من رسید ولی بازم نکاشتن!!گفتن روش ما اینه که یه قسمتی از بانک مو رو دست نزنیم!!!) واسه اینکه بعدها برید پیششون یکباره دیگه ازتون پول بگیرن. اولش هم یه امضا ازتون میگیرن که اگر موهاتون پر نشد برای اینکه انتظارتون از عمل بالا بوده