2733
2734

سلام دوستان

من ساکن تهرانم و از خانواده خودم و همسرم دورم.دیشب بعد مدتها رفتیم شهرستان که کاش نمیرفتیم .از همون اول هعی نیش و کنایه مادر شوهر.طایفه شوهرم هی در حال فضولی که هنوز بچه دار نشدین چرا نمیاری یکی از تنهایی در بیای

و حرف و حدیثایی شنیدم که خیلی اعصابمو خورد کرده.حالا امروز یکی از همونا تو خونه مامانم برگشته بهم میگه تو خیلی پرتوقعی.سر شوهرت خیلی فشار میاری و ....

❤تو تنها کسی هستی که در کنار منی❤ لا حول و لاقوة الا بالله العلي العظيم❤❤

من از همشون دورم حالا بعد مدتها یه دفه همه ریختن سرم

نمیدونم چیکار کنم؟!میام جواب بدم مامانم میگه کوتاه بیا

شوهرمم که میفهمه چیا میگن پشت سرمون شاخاش درمیاد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا حالا هرکی هرچی گفته و سرک کشیده تو زندگیم من یه جوری به روی خودم نیاوردم 

اما الان دیگه دارم منفجر میشم

2728
من از همشون دورم حالا بعد مدتها یه دفه همه ریختن سرم نمیدونم چیکار کنم؟!میام جواب بدم مامانم میگه ک ...

چيزي نگو لبخند بزن با شوهرت خوب باش دوسش داشته باش خودتو براش يكم لوس كن با هم بريد بگرديد و از مسافرتت لذت ببر همين كافيه تا دهنشونو واسه هميشه ببندن

🌺تو تا ابد مسئول كسي هستي كه اهليش كردي🌺
2738
چيزي نگو لبخند بزن با شوهرت خوب باش دوسش داشته باش خودتو براش يكم لوس كن با هم بريد بگرديد و از مساف ...

همش همین بوده تا حالا اما بهتر که نشده بدتر شده

البته همش تقصیر همسرمه که مدیریت مالی خوبی نداره.باعث شده همه در مورد وضعیت مالیمون نظر بدن.همه هم فک میکنن من ولخرجم

😧😧

پس بذار برن تو قيافه همين فرمونو برو جلو

یکی که مثلا خودشو خیلی دلسوز میگرفت و همش منو نصیحت میکرد حالا امشب بامن بحث میکنه که تو پرتوقعی فلانی بیساری

خودش رفته از دهات برا پسرش زن بیاره و براش هیچ کاری نمیخاد بکنه به من گیر داده که عروس من کم توقعه تو ....

موندم چه حرفایی رو برده پیش مادرشوهرم گفته تا حالا و من خبر ندارم

موندم بین این همه گرفتاری که همه دارن چه طور حوصله دارن برن فضولی دیگران رو بکنن .والا من حال ندارم تو کار خودم دخالت کنم چه برسه دیگران

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
موندم بین این همه گرفتاری که همه دارن چه طور حوصله دارن برن فضولی دیگران رو بکنن .والا من حال ندارم ...

واقعا من تو کار خودم موندم