2737
2734
عنوان

بازم خيانت اخه چقدر من پوست كلفت شدم اى خدا

| مشاهده متن کامل بحث + 43886 بازدید | 367 پست

عزیزم اگه قبلا هم دیدی و گذشت کردی و هنوز داری باهاش زندگی میکنی و الانم نهایتا میخای همین زندگیو تحمل کنی و ادامه بدی بهتره به روت نیاری دفعه دیگه هم  موبایلشو چک نکنی 

کسی چک میکنه که بعدش بخاد اقدامی بکنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا به راه راست هدایتشون کنه🙏

وقتی فردی شما را می آزارد به این دلیل است که خودش در اعماق وجودش در رنج است…در واقع رنجی که او به شما می رساند زجرهای لبریز شده درونی خودش هستند ، چنین انسانی به تنبیه احتیاج ندارد بلکه فقط کمک میخواهد.
2728

بهش گفتم اين چيه زير بار نميره تازه طلبكارم هست رفت تو اتق درم بست شام نخورد منم گفتم لياقتت همين دختراى خرابن كه تا جايزه ندى جواب سلامتم نميدن نه مثل من كه شدم كلفت خونت

ما ز ياران چشم يارى داشتيم ....خود غلط بود آنچه ميپنداشتيم

جایزه چی؟؟؟؟؟؟🤔

همسرجانِ جانم💝  🦄 آمده ام نامه فدایم شو📝برایت بنویسم ...!! هرماه ،شاید یکبار شاید هم بیشتر آغوشت  ۲۴ ساعته باید برای من باشد تا پیراهن لیمویی ات بشود بوم رنگ چشم های ریمل زده به اشک نشسته ام!! اصلا میخواهم تا میتوانم صورتم را برویش بکشم تا حتی پیکاسو در کنارم کم بیاورد...آرامِ جانم ، من خسته ام و نمیشود و فوتبال دارد و استقلال میخواهد قهرمان شود حالی دلم نیست . از سرکار که می آیی باید قرص های احساسم را یک به یک روی لبهایم 💏 💕 بکاری ... یاصبح ها که شال و کلاه میکنی برای رفتن مهم نیست که چقدر  توی دلم قربان صدقه ی عسلی های خواب آلودت شوم💝 مهم این است که هیچکدام دلیل نمیشود که بوسه صبحم 💋 را نداده بروی ...قلب کوچکم که بیقراری لب هایت را بکند باید تحویلم بدهی 💕🌸💏🌸💋💋💋💕🌸الکی که نیست جانم !! یک عدد فنچ کوچک  داری که اگر به قلبش نرسی باید جان دادنش را به تماشا بنشینی...🌸💝
2738

چرامازنا انقدبدبختیم ک جونیمونو باید بپای مردی بریزیم ک لیاقتش هرزه بودن عزیزم فقط مواظب سلامتیت باش یه موقع مریضی چیزی ازش نگیری

❤الهی به امیدتو❤       👦تیکریکسالگیه پسرمه👦مامان قربونه چشای آبیت بشه عشقم😙
2706