موضوع بحث

بازم خيانت اخه چقدر من پوست كلفت شدم اى خدا

42129 بازدید | 361 پست

امروز شوهرم واسه كارش رفته بود سمت كاشان وقت برگشت از ساعت ٦ كه راه افتاد من همش دلشوره داشتم ساعت ٧ خودش بهم زنگ زد ديدم يه جاييه كه مثل تو ماشين نيست گفتم كجايى گفت پمپ بنزين منم شك كردم نيم ساعتبعدش زنگ زدم ديدم لحنش يه جوريه انگار كه كسى كنارشه زير بار نرفت ساعت ده و نيم اومد خونه  خيلى دير رسيد گفت ترافيك بوده گفت ميرم دوش بگيرم وقتى رفت ديدم يه پيام اينستا رو صفحش اومد كه مرسى كه با همه خستگيت اومدى من شوخى كردم گفتم جايزه اما مرسى از جايزت عزيزم دنيا رو سرم خراب شده

ما ز ياران چشم يارى داشتيم ....خود غلط بود آنچه ميپنداشتيم
1396/09/16
|
00:18

يعني اصلا كاشان نرفته بوده؟

پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕

دوست داری یه خرید خوب داشته باشی

فروش ویژه فروشگاه دیجی استایل

اين اولين بارش نيست اما هيچوقت زير بار نرفت اما من ديگه واسه آرامش دخترم تو كاراش كنجكاوى نميكردم چون آخرين بار كه سر اين موضوع دعوامون شد دخترم مريض شد ترسيده بود آخرشم من مقصر شدم 

عزیزم اگه قبلا هم دیدی و گذشت کردی و هنوز داری باهاش زندگی میکنی و الانم نهایتا میخای همین زندگیو تحمل کنی و ادامه بدی بهتره به روت نیاری دفعه دیگه هم  موبایلشو چک نکنی 

کسی چک میکنه که بعدش بخاد اقدامی بکنه 

خدا به راه راست هدایتشون کنه🙏

وقتی فردی شما را می آزارد به این دلیل است که خودش در اعماق وجودش در رنج است... در واقع رنجی که او به شما میرساند زجرهای لبریز شده درونی خودش هستند... چنین انسانی به تنبیه نیاز ندارد بلکه فقط کمک می خواهد.

بهش گفتم اين چيه زير بار نميره تازه طلبكارم هست رفت تو اتق درم بست شام نخورد منم گفتم لياقتت همين دختراى خرابن كه تا جايزه ندى جواب سلامتم نميدن نه مثل من كه شدم كلفت خونت