2737
2734
عنوان

خزترین موارد و یا اتفاقات زندگی خود را نام ببرید !🤕😖

| مشاهده متن کامل بحث + 116761 بازدید | 2214 پست
سوگلی جوووون میریم ک تا عید تو پربازدیدا باشیم😆😆😆😆😆😆😆

خخخخ

تا ۹۷ با سوگل 😄😄😁

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤

عینک افتابی میزدیم پلاستیکی سیاه انگار کوربودیم😆

🍃درشگفتم از شخص متکبّر، که دیروز نطفه اے بوده وفردا لاشہ ای است... عَجِبتُ لِلمُتَكَبِّرِ الَّذى كانَ بِالمسِ نُطفَةً وَيَكونُ غَدا جيفَةً؛ ...امام علی علیہ  السلامـ🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ازاین شلواراستریج کبریتیاکه زیرش رکابی داشت میرفت زیرپاشنه بادامن بلندهمزمان پوشیدن😞

زمان دبیرستان طاق گذاشتن موی جلوزیرمقنعه به اندازه یک وجب😐

یکبارم کفش پاشنه بلندباجوراب اسپورت پوشیدن😓

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤
سوگلی جوووون میریم ک تا عید تو پربازدیدا باشیم😆😆😆😆😆😆😆

نه بابا موضوعش جذاب نیست 😅😅😅امیلی باور میکنی دستام میلرزه تاپیک میزنم 😓❤💘

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))
2738
با لباس مدرسه با دوس پسرم قرار میزاشتم 😕😕😕

من که بالباس مدرسه با همسرم رفتیم خرید عقد😆😆😆

🍃درشگفتم از شخص متکبّر، که دیروز نطفه اے بوده وفردا لاشہ ای است... عَجِبتُ لِلمُتَكَبِّرِ الَّذى كانَ بِالمسِ نُطفَةً وَيَكونُ غَدا جيفَةً؛ ...امام علی علیہ  السلامـ🌷
یه بار کیفم پاره شده بود همون یکی رو هم داشتم وسایلمو ریختم تو پلاستیک با دوستم رفتیم بیرون 😁😁😁😁

تروخداااا ؟؟؟ 😅😅😅😅

خیییلی باحال بووود 

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤
یه بار کیفم پاره شده بود همون یکی رو هم داشتم وسایلمو ریختم تو پلاستیک با دوستم رفتیم بیرون 😁😁😁😁

😅😅😅😅😅😅

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))
موهامو فرق بازمیکردم😝 شلوار پاچه گشاد کلیپس بزرگ شلوار لیزری😁 کفش نوک تیز

مگه فرق ضایه هست؟😯😯

❤شانس نام مستعار خداست ... آنجا که نمی‌خواهد امضایش پای داده هایش باشد 😍❤️ 💚در آیینه دختری می بینم / سرسخت ، مغرور و تنها /عجب قدرتی دارد چشمانش / این قدرت هر آینده ای را شکوه مند می سازد!💚 🎐 💜اجـازه نـده هيـچ كس پـاشو رو رويـاهات بـذاره..🌱 ️ تو مالک آرزوهای خودتی دختر 💪 بلند شو ، صورتت رو بشور ، موهات رو شونه بزن ، آرایش کن ، یه لباس شیک بپوش ، خوراکی مورد علاقت رو درست کن و بخور ، یکم برای خودت برقص ، کمی مدیتیشن کن ! تمام شد !💜 👈 💙حالا اونقدر قدرت داری که بری دنبال رویاهات و هیچ کس نمیتونه شکستت بده💙😉🌝❤️
2706