به نام خدا ...

کلیپس .شلوار نارنجی کردی . شلوار کردی بنفش .یه زمانیم فشن میکردم 😅😅😅😅...

اون اس ام اس به ارواح جدم نیستی در حدمم یه بار تو لاینه خدا بیامرز گذاشته بودم 😅😅😅😅😅

(سوگلی السلطنه بانوی اول♚)سوگول نیستم سوگلم ولی شما ک بازم میگید سوگول پس فرقی نداره😆
1396/09/15
|
23:42

خخخخ

به ارواح جدم 😅😅

ایول سوگل 🖒🖒🖒💋

بزا فکر کنم 😍

مثل گنجیشکا دوستت دارم ! مثل گنجیشکایی که می دونن پای کدوم پنجره ، نزدیک کدوم درخت ... مثل گنجیشکا بغض می کنم . وقتی پنجره رو می بندی و من می مونم پشت شیشه زیر برف ... و یخ می زنم از شب ! یخ می زنم از ... من گنجشکم ! مثل گنجشک ها دوست دارمت .                    دونه بریزی ... یا نریزی !

دوست داری یه خرید خوب داشته باشی

فروش ویژه فروشگاه دیجی استایل

کلیپس گنده😢😭

تو که تعدادپست مارومیخونی و میزنی توسرمون میگی بیکارین😂😂😂😂خودت بیکارتری که میشینی تعدادپست همرومیخونیا😂!بعدم اینکه ازسال ۹۴عضوی و۲تاپست گذاشتی افتخارنیست مجسمه ی کی بودی توووو😅😅😅کلا سعی کن همون دوتاپستم نذاری که فک کنیم وجودخارجی نداری اصن😂😂

یه بار کیفم پاره شده بود همون یکی رو هم داشتم وسایلمو ریختم تو پلاستیک با دوستم رفتیم بیرون 😁😁😁😁

اگه چیزی از تفکرات و سبک زندگی من برات عجیب میاد یادت باشه این زندگی منه لزومی نداره قبولش کنی لزومی نداره قضاوتش کنی لزومی نداره مخالفش باشی لزومی نداره مسخره اش کنی میتونی با نهایت انسانیت از کنارش بگذری

خط لبم قهوره ایم دووورِ رژ ِصورتی😤

تو که تعدادپست مارومیخونی و میزنی توسرمون میگی بیکارین😂😂😂😂خودت بیکارتری که میشینی تعدادپست همرومیخونیا😂!بعدم اینکه ازسال ۹۴عضوی و۲تاپست گذاشتی افتخارنیست مجسمه ی کی بودی توووو😅😅😅کلا سعی کن همون دوتاپستم نذاری که فک کنیم وجودخارجی نداری اصن😂😂
سوگلی جوووون میریم ک تا عید تو پربازدیدا باشیم😆😆😆😆😆😆😆

خخخخ

تا ۹۷ با سوگل 😄😄😁

مثل گنجیشکا دوستت دارم ! مثل گنجیشکایی که می دونن پای کدوم پنجره ، نزدیک کدوم درخت ... مثل گنجیشکا بغض می کنم . وقتی پنجره رو می بندی و من می مونم پشت شیشه زیر برف ... و یخ می زنم از شب ! یخ می زنم از ... من گنجشکم ! مثل گنجشک ها دوست دارمت .                    دونه بریزی ... یا نریزی !

ازاین شلواراستریج کبریتیاکه زیرش رکابی داشت میرفت زیرپاشنه بادامن بلندهمزمان پوشیدن😞

زمان دبیرستان طاق گذاشتن موی جلوزیرمقنعه به اندازه یک وجب😐

یکبارم کفش پاشنه بلندباجوراب اسپورت پوشیدن😓

❤👨🙎👶👼❤مشکل کشورهای شبیه ما این است که مردم ما بایک غوره سردیشان میشود وبایک مویز گرمیشان😏