834
648

به نام خدا ...

کلیپس .شلوار نارنجی کردی . شلوار کردی بنفش .یه زمانیم فشن میکردم 😅😅😅😅...

اون اس ام اس به ارواح جدم نیستی در حدمم یه بار تو لاینه خدا بیامرز گذاشته بودم 😅😅😅😅😅

{{•••♚سوگلی السَلطَنه بانویِ اَوّلِدَربار♚•••}}اولین شکست عشقیمو جایی خوردم که خاطرخوام اسممو رو دیوار اسپری کرد تا به چشمم بیاد ولی نوشته بود سوگول😖😭(سوگل نه سوگول)

خخخخ

به ارواح جدم 😅😅

ایول سوگل 🖒🖒🖒💋

بزا فکر کنم 😍

مثل گنجشک ها دوستت دارم ! مثل گنجشک هایی که ، می دانند پای کدام پنجره ، نزدیک کدام درخت . مثل گنجشک ها بغض می کنم وقتی پنجره را می بندی ، می مانم پشت شیشه زیر باران و یخ می زنم از شب ... من گنجشکم ! مثل گنجشک ها دوست دارمت ؛ دانه بریزی ... یا نریزی !

771

موهای سیخ سیخی ڗل کتیرا😩 

ابروهای پیوسته😆

🍃درشگفتم از شخص متکبّر، که دیروز نطفه اے بوده وفردا لاشہ ای است... عَجِبتُ لِلمُتَكَبِّرِ الَّذى كانَ بِالمسِ نُطفَةً وَيَكونُ غَدا جيفَةً؛ ...امام علی علیہ  السلامـ🌷

یه بار کیفم پاره شده بود همون یکی رو هم داشتم وسایلمو ریختم تو پلاستیک با دوستم رفتیم بیرون 😁😁😁😁

قربون دستت جانماز مارم آب بکش ...    اگه چیزی از تفکرات و سبک زندگی من برات عجیب میاد یادت باشه این زندگی منه لزومی نداره قبولش کنی لزومی نداره قضاوتش کنی لزومی نداره مخالفش باشی لزومی نداره مسخره اش کنی میتونی با نهایت انسانیت از کنارش بگذری
8
به نام خدا  اپل مانتو و فکل جلو روسری  خخخخخخ

😅😅😅😅😅😅

{{•••♚سوگلی السَلطَنه بانویِ اَوّلِدَربار♚•••}}اولین شکست عشقیمو جایی خوردم که خاطرخوام اسممو رو دیوار اسپری کرد تا به چشمم بیاد ولی نوشته بود سوگول😖😭(سوگل نه سوگول)
827
سوگلی جوووون میریم ک تا عید تو پربازدیدا باشیم😆😆😆😆😆😆😆

خخخخ

تا ۹۷ با سوگل 😄😄😁

مثل گنجشک ها دوستت دارم ! مثل گنجشک هایی که ، می دانند پای کدام پنجره ، نزدیک کدام درخت . مثل گنجشک ها بغض می کنم وقتی پنجره را می بندی ، می مانم پشت شیشه زیر باران و یخ می زنم از شب ... من گنجشکم ! مثل گنجشک ها دوست دارمت ؛ دانه بریزی ... یا نریزی !

عینک افتابی میزدیم پلاستیکی سیاه انگار کوربودیم😆

🍃درشگفتم از شخص متکبّر، که دیروز نطفه اے بوده وفردا لاشہ ای است... عَجِبتُ لِلمُتَكَبِّرِ الَّذى كانَ بِالمسِ نُطفَةً وَيَكونُ غَدا جيفَةً؛ ...امام علی علیہ  السلامـ🌷

ازاین شلواراستریج کبریتیاکه زیرش رکابی داشت میرفت زیرپاشنه بادامن بلندهمزمان پوشیدن😞

زمان دبیرستان طاق گذاشتن موی جلوزیرمقنعه به اندازه یک وجب😐

یکبارم کفش پاشنه بلندباجوراب اسپورت پوشیدن😓

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤
835