2737
2734

فولیکول باید به ۱۷ برسه ک مفید باشه...به نظرم ۱۳ سیکلت باز یه سونو بده بفهمی بزرگ شده یا نه

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ببین من سیکلم بین ۳۰ تا ۳۵ بود مثلا...البته به طور مثال چون من کلا پریودم نامرتب بود...تخمک گذاریام میشد ۱۷  ۱۸  ۱۹ سیکلم

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
سلام شما که 28روزه است احتمالش 14 سیکل هست ولی به نظرم از امشب تا 18 سیکلتون یه شب درمیون اقدام داشت ...

من لتروزل خوردم این ماه. سایزش کمه؟ اصلا جای امیدی هست؟ کلی غصه خوردم دیشب

2738

دوست من نزدیک یک سال باردار نشد..یه ماه لتروزل خورد باردار نشد..ما بعد ولی شد با بتای بسیار بالا..اصلا بعید نیست دوقلو هم باشه😘😘پس تو نگران نباش هم این ماه هم ماه دیکه حسابی تلاشتو بکن

چرا رشدش کم بوده؟

عزیزم رشدش همچین کمم نیست..به نظر من ییک دو روز دیگه میاد بالا

نه واسه روز 11خوبه سایزش نگران نباش چون کلا اگه استرس داشته باشی فولیکول خوب هم داشته باشی خیلی تاثیر منفی داره من کسایی رو میشناسم که با فولی 12 باردار شده بودن ولی من خودم فولیم20 بود ولی چون استرس داشتم نمیشد تا که اون ماهی که باردار شدم یه موضوعی پیش اومده بود که اصلا تو فکر بارداری نبودم چون بهش فکر نمیکردم باردار شدم البته با کلومیفن

من قهرمان زندگیم رو توی آیینه میبینم💪
2706