2703
2553

نگران نباش عزیزم اگر خیلی نگرانی که زخمت بدتر نشه بهتره بری مرکز دکتر زخم، دکتر جمال میرزایی و دکتر محمدی جفتشون متخصصای این مرکزن. تو تلویزیون و اخبارم خیلی مرکزشون رو نشون میده که کارشون خوبه و آدمای دیابتی یا اونایی که زخم بستر دارن میرن اونجا که خوب شن

من از اینترنت این شماره رو پیدا کردم میتونی زنگ بزنی وقت بگیری ایشالا که زخمت هم زودی خوب میشه 22073125

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
 فکر کنم مرکز زخم هانی ؟ دوستتون این مرکز و گفت چون من مادرمو اینجا بردم 

ااا اینجایی که حالا شما مادرتونو بردید چجوریه خوبه ؟ راستش من برای ماتدرم می خوام خیلی استرس و نگرانم   نمی دونم دیگه چیکار کنم

2714
اونجا خدماتش خیلی خوبه اتفاقا خیلی رو سالمندا تاکید دارن به نظرم برو صحبت کن شاید برات بفرستن خونه ی ...

سلام عزیزم.ببخشید مزاحمتون شدم.من پدرم ۸۱ سالشه ودچار ضعف شدید جسمانی شده.از دو هفته مونده به عید دچار اسهال و استفراغ شد که در بیمارستان شهرستان یک هفته بستری شد و به ما گفتن اوره و کراتینش بالاست.بعد از یک هفته مرخص شدن ولی متاسفانه وضع جسمانیشون خیلی بد شده و مدام روی تخت دراز کشیده و بسیار کم غذا و بی بنیه و اکثر اوقات خواب هستن.به طوری ک دیگه حتی قادر به رفتن به دستشویی هم نیستن و پوشک میشن.از دیروز هم متوجه زخم بستر شون شدم.به نظرتون با بردنش به بیمارستان رفیده گشایشی در درمانشون ایجاد خواهد شد؟؟؟

سلام عزیزم.ببخشید مزاحمتون شدم.من پدرم ۸۱ سالشه ودچار ضعف شدید جسمانی شده.از دو هفته مونده به عید دچ ...

پیش دکتر کلیه بردید که ببینید کلیش خوب کار میکنه یا نه چون گفتی اوره کراتش بالاست؟ چند هست؟

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
2706