2726
عزیزم تشکشم هست میتونی بخری از تو یه سایتی من خوندم https://bazarteb.ir

این سایت بازار طب هست من میشناسمشون خیلی مطمئن هستند . ما برای پدربزرگم ازشون خرید کردیم خیلی کمک کرده  بهمون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ببخشيد زياد وارد نيستم سوال زياد مي پرسم يعني خوده گياهه الورا رو گرفتيد؟؟استفاده كرديد يا كرم به نا ...

سلام عزیزم یه چیزی بهت بگم؟این چیزا شوخی بردار نیست که پیگیری نکنی بخوای خود درمانی کنی،من واسه پدرم همین مشکل پیش اومد بهمون کلینیک زخم مانیکانو معرفی کردم رفتیم تحت نظر بود که بهتر شد

فقط عنبر نسا اونم اصل براش دود بده 

مامان بزرگم زخم بستر عمقی داشت اندازه یه کف دست خالم پرستار میاورد خونه براش میتراشیدن بیچاره کلی زجر میکشید یه پرستار اومد به خالم گفت عنبر نسا دود کن 

خالم اول خندش گرفت ولی تصمیم گرفت امتحان کنه 

امتحان کرد ونتیجش واقعااااااااااااااااااااا عالی بود شکر خدا کاملا خوب شد

البته تشک مواج هم حتما بگیرید

سلام دوستان پدر بزرگ من چند وقته زخم بستر گرفته خیلی اذیت میشه نمیدونیم چیکار کنیم میشه کمک کنید &nb ...

من یه مرکز زخم میشناسم تو سعادت آباد که مادربزرگ خودم رو بردیم اونجا . البته به دکتر زخم معروفه

یگانه جان، پدرشوهر منم زخم بستر داشتن بعد کلی دردسر یکی مارو معرفی کرد بریم کلینیک تلما. اگه اشتباه نکنم خانم سیف این زخم رو درمان کردن. کمی زمان برد ولی واقعا هر جلسه بهبودشو حس می کردیم. دیگه الان انقد علم پیشرفت کرده به نظرم نباید نگران این چیزا باشیم فقط باید یه کلینیک زخم معتبر پیدا کنی   

2706