2733
2734
خوب خیلی عمیق نیست ببین من پرستارم آدرس یک بیمارستان بهت میگم دولتی و بیمارستان توانبخشی هست زیر نظر ...

اصلا نميتونم تكونش بدم الزايمر پيشرفته داره كاملا زمين گيره ميشه كسي بياد خونه براي درمانش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تهرانم از كجا بخرم ترخدا راهنماييم كن

عزیزم برو میدون خراسان خب؟ بعد خیابون ابن قنطار و بعد بن بست قنطار .... یه کوچه باریکه ک یه سمتش دیگه مشخصه حالت یه کلینیکه ولی از نوع تقرببا سنتی ... سنتی منظورم داروهاشه ... برو بهشون مشکلو بگو قبلشم ب خانم یوسفی بزنگ نمایندگیهای دیگه هم هست بزنگ ادرس بگیر بببن کجا نزدیکتره..‌

2728
اصلا نميتونم تكونش بدم الزايمر پيشرفته داره كاملا زمين گيره ميشه كسي بياد خونه براي درمانش

اونجا خدماتش خیلی خوبه اتفاقا خیلی رو سالمندا تاکید دارن به نظرم برو صحبت کن شاید برات بفرستن خونه یا حتی بهت پانسمان بدن برا درمانش برو اگه برات کاری کردن که هیچ اگه نشد دوباره بهم پیام بده. برو مترو قیطریه پیاده شو تاکسی هایی که بیرون وایسادن بگو میخوام برم بیمارستان رفیده سر کوچه پیادت میکنه برو تو کوچه من اونجا دانشجو دارم. و درماناشون رو دیدم. برو صحبت کن ببین چی میگن. حتی برا مشکلات دیگشم توانبخشی میکنن. 

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  

ببین اگر از کسی ک بهت دارو میده راضی نبودی برو پیش کسی ک بهتره خود ایت الله تبریزبان فقط مریضیهاز سخت رو قبول میکنن 

اعتقاد خعلی مهمه اعتقاد ب دارو طبیب . انشالله ددمان میشن . در قبال بهبودی حال مادرتون صدقه بدین کار خیر کنید تاثیر داره عزززم

2738
براي مادرم يعني همه زندگيم فك كنم عمقش يك سانته عسل و چسب و كرم كامفيل و تشك مواج همه اينكارارو كردي ...

عزيزم ببرين بيمارستان أميرالمؤمنين يه قسمتش هست واسه همين زخم هاى بستر و ديابت اصلا كار سنتى انجام ندين خدايى نكرده عفونت كنه ديگه .... ان شاء الله خوب ميشه بحق اين شب عزيز

هركى امضامو ديد لطفا براى سلامتى مامانم صلوات بفرسته🙏 يه دنيا ممنون😘
ايشونم همونجا هستن؟؟چشم حتما

نه ایت الله الان فک کنم مشهدن ... یا قم یا مشهد. خانم یوسفی با خانواده ایت الله در ارتباطن. امید داشته باشین انرژی مثبت داشته باشین ک انشالله مادرتونم با سادی شما شاد بشه

پماد زخم بستر..ما برا بابام استفاده میکنیم خوبه.ولی زخم عمیق نها. نمیدونم..ولی زخم سطحی خوب شد با پم ...

از كجا خريديد؟؟هنوز خدا روشكر خيلي عميق نشده ميشه بگيد چه ماركي و از كجا خريديد

عزيزم ببرين بيمارستان أميرالمؤمنين يه قسمتش هست واسه همين زخم هاى بستر و ديابت اصلا كار سنتى انجام ن ...

اینجارو بخونید 

@TEBBISLAMII

تو طبی ک شما میفرمایید میخواستن پای طرف رو قطع کنن!! طب اسلامی نجاتش داد . 

2706