1147
44
ببخشيد زياد وارد نيستم سوال زياد مي پرسم يعني خوده گياهه الورا رو گرفتيد؟؟استفاده كرديد يا كرم به نا ...

سلام عزیزم یه چیزی بهت بگم؟این چیزا شوخی بردار نیست که پیگیری نکنی بخوای خود درمانی کنی،من واسه پدرم همین مشکل پیش اومد بهمون کلینیک زخم مانیکانو معرفی کردم رفتیم تحت نظر بود که بهتر شد

دریافت تسهیلات ارزان قیمت‌‌ - یک روزه و بدون ضامن!!

بدون ضامن و یک روزه وام بگیرید!!

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

فقط عنبر نسا اونم اصل براش دود بده 

مامان بزرگم زخم بستر عمقی داشت اندازه یه کف دست خالم پرستار میاورد خونه براش میتراشیدن بیچاره کلی زجر میکشید یه پرستار اومد به خالم گفت عنبر نسا دود کن 

خالم اول خندش گرفت ولی تصمیم گرفت امتحان کنه 

امتحان کرد ونتیجش واقعااااااااااااااااااااا عالی بود شکر خدا کاملا خوب شد

البته تشک مواج هم حتما بگیرید

892
سلام عزیزم .این بیمارستان برای زخم بستر هست ؟ 

بله زخم بستر هم درمان میکنه حتی عمیق ترینهاشو

فقط 28 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
سلام دوستان پدر بزرگ من چند وقته زخم بستر گرفته خیلی اذیت میشه نمیدونیم چیکار کنیم میشه کمک کنید &nb ...

من یه مرکز زخم میشناسم تو سعادت آباد که مادربزرگ خودم رو بردیم اونجا . البته به دکتر زخم معروفه

یگانه جان، پدرشوهر منم زخم بستر داشتن بعد کلی دردسر یکی مارو معرفی کرد بریم کلینیک تلما. اگه اشتباه نکنم خانم سیف این زخم رو درمان کردن. کمی زمان برد ولی واقعا هر جلسه بهبودشو حس می کردیم. دیگه الان انقد علم پیشرفت کرده به نظرم نباید نگران این چیزا باشیم فقط باید یه کلینیک زخم معتبر پیدا کنی   

8

نگران نباش عزیزم اگر خیلی نگرانی که زخمت بدتر نشه بهتره بری مرکز دکتر زخم، دکتر جمال میرزایی و دکتر محمدی جفتشون متخصصای این مرکزن. تو تلویزیون و اخبارم خیلی مرکزشون رو نشون میده که کارشون خوبه و آدمای دیابتی یا اونایی که زخم بستر دارن میرن اونجا که خوب شن

من از اینترنت این شماره رو پیدا کردم میتونی زنگ بزنی وقت بگیری ایشالا که زخمت هم زودی خوب میشه 22073125

1103
 فکر کنم مرکز زخم هانی ؟ دوستتون این مرکز و گفت چون من مادرمو اینجا بردم 

ااا اینجایی که حالا شما مادرتونو بردید چجوریه خوبه ؟ راستش من برای ماتدرم می خوام خیلی استرس و نگرانم   نمی دونم دیگه چیکار کنم

835