1147
44

مال کیه؟ عمقش چقدره؟ تا حالا چیکار کردین براش؟ سنش چقدره؟ کدوم شهری؟

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

892
مال کیه؟ عمقش چقدره؟ تا حالا چیکار کردین براش؟ سنش چقدره؟ کدوم شهری؟

براي مادرم يعني همه زندگيم فك كنم عمقش يك سانته عسل و چسب و كرم كامفيل و تشك مواج همه اينكارارو كرديم تعران هستم ٧٥سالشه

جامع امام رضا چيه؟؟

تو طب اسلامیه موادش طبیعیه باعسل اصل بگالید جای زخم. کجایی یگانه جان؟؟کدوم شهر

دورهمی کنکوریهای ۹۸، از اون طرف آینده شد از آن کیا، ما نشستیم به دوخت و دوز پارگی ها، مخلص واقعی جاشو داد به ناخالصی‌ ها
1140
براي مادرم يعني همه زندگيم فك كنم عمقش يك سانته عسل و چسب و كرم كامفيل و تشك مواج همه اينكارارو كردي ...

خوب خیلی عمیق نیست ببین من پرستارم آدرس یک بیمارستان بهت میگم دولتی و بیمارستان توانبخشی هست زیر نظر دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تهران یک بیمارستان مجهز و عالی با خدمات دولتی. برو اونجا ببرش برای درمان زخمش میتونی قبلش بری اصلا نوبت بگیری بعد ببریش. خوب؟ نا اونجا درمان زخم انجام میدیم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من خودم زخمم چرک سفید داشت زدم خوب شده ولی تابهبودی کانل باید ۵تاظرفشو استفاده کنم ظرفاش کوچولوان

دورهمی کنکوریهای ۹۸، از اون طرف آینده شد از آن کیا، ما نشستیم به دوخت و دوز پارگی ها، مخلص واقعی جاشو داد به ناخالصی‌ ها
1103
خوب خیلی عمیق نیست ببین من پرستارم آدرس یک بیمارستان بهت میگم دولتی و بیمارستان توانبخشی هست زیر نظر ...

اصلا نميتونم تكونش بدم الزايمر پيشرفته داره كاملا زمين گيره ميشه كسي بياد خونه براي درمانش

تهرانم از كجا بخرم ترخدا راهنماييم كن

عزیزم برو میدون خراسان خب؟ بعد خیابون ابن قنطار و بعد بن بست قنطار .... یه کوچه باریکه ک یه سمتش دیگه مشخصه حالت یه کلینیکه ولی از نوع تقرببا سنتی ... سنتی منظورم داروهاشه ... برو بهشون مشکلو بگو قبلشم ب خانم یوسفی بزنگ نمایندگیهای دیگه هم هست بزنگ ادرس بگیر بببن کجا نزدیکتره..‌

اصلا نميتونم تكونش بدم الزايمر پيشرفته داره كاملا زمين گيره ميشه كسي بياد خونه براي درمانش

اونجا خدماتش خیلی خوبه اتفاقا خیلی رو سالمندا تاکید دارن به نظرم برو صحبت کن شاید برات بفرستن خونه یا حتی بهت پانسمان بدن برا درمانش برو اگه برات کاری کردن که هیچ اگه نشد دوباره بهم پیام بده. برو مترو قیطریه پیاده شو تاکسی هایی که بیرون وایسادن بگو میخوام برم بیمارستان رفیده سر کوچه پیادت میکنه برو تو کوچه من اونجا دانشجو دارم. و درماناشون رو دیدم. برو صحبت کن ببین چی میگن. حتی برا مشکلات دیگشم توانبخشی میکنن. 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
835