2726

سلام عزیزم دخترمن تا 4ماه بدخواب بوب بود یعنی بعضی شبا خوب میخوابید بعضی شبا هم تا صب باهاش بیداربودم با وجود اینکه اصلا هم کولیکی نبود ولی بعد چهارماه خداراشکر خوب شده اخه ساعت خواب براش تنظیم کردم

چه خوب . پسر من تا ۳ ملهگی خواب خکبی داشت از اون به بعد نه الانم ۶ ماهه. شبا خواب راحتی نداره. صبا هم زود بیدار میشه. بعضی شبا گریم‌میگیریه چون‌نمی شه خوابید. 

خوابش چه طور تنظیم کردین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه بار شب حمومش کن و بخوابونش  که خواب ارومی داشته باشه بعدشم روزا زیاد نذار بخوابه چند شب پشت سر هم سعی کن سر ساعت مشخصی بخوابونیش موقعی که میخوابونیش اتاقشو تاریک نگه دار تا بدنش به اون ساعت مشخص  عادت کنه البته روزا مثلا حوالی ظهر یه خواب 2ال 3ساعتی کافیه براش ،دخترمن که شب ها حوالی یازده میخوابه تا 10صبح که البته دوبار برا شیر بیدار میشه و میخوابه روزا هم حوالی سه ظهر تا پنج بعد از ظهر بدنش دیگه عادت کرده الان نه ماهشه

2728
یه بار شب حمومش کن و بخوابونش  که خواب ارومی داشته باشه بعدشم روزا زیاد نذار بخوابه چند شب پشت ...

چند وقتشه؟

امیر علی در طول روز همون ۲ یا ۳ ساعت می خوابه. سعی میکنم ۱۰ و نیم بخوابونم ولی خیلی خوب نمی خوابه بیشتر شبا. صبحا هم که ۷ نشده بیداره