2737
2734

سایز صفر فقط واسه دو الی سه هفته ی اول استفاده میشه. دیگه خود دانید

ﺍﮔﺮ ﺣﺴﻮﺩ ﻧﺒﻮﺩﻡ ،ﺑﺮﺍﻳﺖ ﺷﻌﺮی می ﮔﻔﺘﻢ،ﻛﻪ ﺗﻤﺎﻡِ ﺯﻧﺎﻥِ ﺩﻧﻴﺎ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺧﻮﺍﻧﺪﻧﺶ، ﻋﺎﺷﻘﺖ ﺷﻮﻧﺪ …

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من یه دست صفر گرفتم از این بسته ایی ها

بقیشو فقط یه سرهمی و یه بلوز شلوار برای سایزهای یک و دو از هرکدوم دو دست

بقیه رو گذاشتم نی نی بدنیا بیاد ببینم چقدیه☺

وقتی یه شهر دیگه و نزدیک خانواده شوهر ازدواج میکنید، در واقع ازدواج نکردید به اسیری رفتید😒😒😒😒😒😒یک جور خودکشیه

اولا مبارکــــــــــههههه😊

دوما سایز صفر دونه ای برداری بهتره من چندتا دونه ای برداشتم رکابی و استین کوتاه و استین بلند و شلوار و کلاه و  بادی استین دار یه دونه م بسته ای ...چون بعداز چله دیگه اندازشون نمیشه 

سایز یک رو سرهمی بردار دکمه دار برا شما احتمالا هوا زیاد سر نباشه که بخواهی کاپشنی برداری همین مخملها خوبه 

سایز دوسه اصلا برندار میبینی مناسب فصل یا هیکلش نیست و ....

2738
مرسي بچه ها بازم بياين بگين سايز صفر دو دست كافيه؟

اره عزیزم کافیه ان شالله دنیا اومد کم بود فور ا میدی میگیرن واست ش...من الان پنج تا شلوار تکی دارم سه تا بلوز و ....سایز صفر یه جعبه ای م دارم برا بیمارستان 

مرسي بچه ها بازم بياين بگين سايز صفر دو دست كافيه؟

دو دست کمه بنظرم چون سایز صفر تا چهل روزگی برای بعضی ها تا دو ماهگی هم جواب میده بستگی به تپلی و لاغری بچه داره... ولی خب حداقل چهار دست باید باشه چون نوزاد تند تند لباساش کثیف میشه و باید عوضش کنی دوتا کمه

میرقصانم زندگی را به سازم🎼🎼🎼
دو دست کمه بنظرم چون سایز صفر تا چهل روزگی برای بعضی ها تا دو ماهگی هم جواب میده بستگی به تپلی و لاغ ...

منم بازشما موافقم الان پسر خواهرم كه تازهدنيا اومده حداقل روزي چندبار بايد لباسشو عوض كنن.از يك طرفي هم تا ١٥ روزگي لباس صفر ها بيشتر استفاده نميشن و كوچيكشون ميشه

منم بازشما موافقم الان پسر خواهرم كه تازهدنيا اومده حداقل روزي چندبار بايد لباسشو عوض كنن.از يك طرفي ...

عزیزم بسلامتی قدمش مبارک باشه

پسر خواهرتون با چه وزنی بدنیا اومد؟؟ آخه من کلی سایز صفر گرفتم یا تا پانزده روز استفاده داره؟؟ البته سایز یک و دو هم گرفتم ولی صفر هم زیاد گرفتم

میرقصانم زندگی را به سازم🎼🎼🎼
عزیزم بسلامتی قدمش مبارک باشه پسر خواهرتون با چه وزنی بدنیا اومد؟؟ آخه من کلی سایز صفر گرفتم یا تا ...

ممنون عزيزم،١٠٠٠ماشاله ٣٧٠٠ بود وزنش ما اصلا انتظار اين وزنو نداشتيم براش چون خيلي شكم خواهرم كوچيك بود.

2706